Galerii: "Lastetuba" lõpetab aasta peoga

ETV2 lasteprogramm paneb aasta viimasel päeval oma tegemistele lõbusa punkti. Lusti ja rõõmuga võtavad aasta kokku nii telesaade "NOVA" kui ka "Lastetuba".

31. detsembri pärastlõunal on ETV2 ekraan laste päralt. Kell 16.15 vaatab oma esimesele aastale tagasi noortesaade "NOVA". Telemagasin alustas 2019. aasta algul ja esimesi tele-aasta kohtumisi on stuudios meenutamas noored saatejuhid ja reporterid. Aasta võtavad kokku ja soovivad uut Paula, Juliet, Iti, Rebekka, Hondar, Klaus ja Annaliise ning saate toimetaja Mai Palling.

Ka "Lastetoa" tegelased Timmu, Lululeluule ja Johannes on aastavahetuse ootel ning kutsunud sel puhul külla palju õpru, nii suuri kui väikeseid. Aasta viimasel päeval kell 17.30 jagub "Lastetoa" erisaatesse "Aasta lõpeb peoga" mustkunsti, tsirkust ja laule. Head vana-aasta lõppu ja paremat uut soovivad Lenna koos lastega, Ita-Riina Pedanik, Ariadne, Jennifer Cohen, Urmas Lattikas ja kõik teised lastetoa külalised.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: