"Ongi Koik": su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt

Jätkub värvikirev ja sädelust täis telemäng "Su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt". Mängus lähevad vastamisi riigikogu liikmed, kes kõige vähem silma on paistnud. Sel korral läksid vastamisi Alar Laneman EKRE-st ja Kristina Šmigun-Vähi Reformierakonnast.

Alar Laneman Eesti konservatiivsest rahvaerakonnast

Alar on kindel, et riigi edukust tõendab eesti rahva loomuliku iibe tõus. Alar Laneman pole ühtegi artiklit kirjutanud ega ühtegi intervjuud andnud. Siiski on ta viis korda riigikogus sõna võtnud ja oma ootamatu aktiivsusega kolleege ehmatanud. Alar kuulub eesti loomuliku iibe tõstmiseks president Donald Trumpi toetusrühma. Alar kogus 97 punkti.

Kristina Šmigun-Vähi Reformierakonnast

Kristina arvab, et liikumine on igapäevases elus sama tähtis nagu korralik toit ja magamine. Kahjuks ei ole Kristina oma sõnade järgi käinud ja pole piirdunud riigikogus ainult söömise ja magamisega. Kristina on 17 korda sõna võtnud ja ühe korra on tal riigikogus ihukarvad püsti tõusnud. Kristina kogus 89 punkti.

"Su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt" superfinaali pääses laupäevasest saatest Alar Laneman. 

Kuna sellega sai Eesti kõige glamuuririkkam telemäng "Su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt" eelvoor otsa, siis tuleb hingematva ja kubetkäratava põnevusega ootama jääda superfinaali. Karvukratsivalt krigiseva telemängu "Su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt" superfinaal toimub juba 2023. aastal, mil Eesti valib riigikogu järgmist koosseisu.

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: "Ongi Koik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: