Viimased fotod vanast stuudiost: "Terevisioon" tervitab uut aastat värske välimusega

Kolmapäeva hommikul läks ETV "Terevisioon" viimast korda sel aastal eetrisse telemajas asuvast stuudiost, sest 2019. aasta kaks viimast saadet jõuavad eetrisse Lõuna-Eestist. Vana stuudio läbib aga uueks aastaks värskenduskuuri.

Vaatajatele ekraanilt tuttavat "Terevisiooni" stuudiot ootavad ees uuendused. Aasta esimene saade läheb 6. jaanuaril eetrisse juba värske kujundusega stuudiost.

 Kaks viimast saadet 19. ja 20. detsembril lähevad eetrisse Tartust ja Otepäält. "Nagu hooaja alguses lubasime, on meie hommikune saade lisaks tavapärasele stuudiole aeg-ajalt eetris ka uutest ja üllatavatest kohtadest – koguni Berliinist oleme sel sügisel eetrisse läinud," rääkis "Terevisiooni" vastutav toimetaja Reimo Sildvee.

Nüüd on järg Tartu käes, aasta viimane saade läheb aga eetrisse talvepealinnast Otepäält. "Tartus läheme 19. detsembri varahommikul eetrisse Raekoja platsilt. Kohtume tuntud tartlastega, räägime Tartu võimalustest ettevõtluspaigana ja 2024. aasta kultuuripealinnana, meisterdame jõulupuule kaunistusi ning õpime päkapikukooli kasvandikelt hiilimist," kergitas Sildvee saateplaanidelt katet.

Otepääl tuleb reedel, 20. detsembril mõistagi juttu sportlikest talverõõmudest. "Aga võib kohata ka tuntud inimesi avalikkusele võib-olla mitte nii tuntud rollides. Lisaks räägime haldusreformist, kiikame maapoodi ja –kooli." Mõlemas saates kõlab ka hea muusika. "Alustame, nagu ikka, kell 6.55, et päev saaks hoogsalt alata," ütles Sildvee.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: