ETV2 kogub taas pööripäeva videoelamusi

ETV2 jätkab ainulaadset dokumentaalprojekti, kogudes Eesti inimeste värvikaid eluhetki nii suvisel kui ka talvisel pööripäeval. Filmi autor oled sina ise.

Filmi nüüd üles liigutavad, naljakad ja erilised hetked oma talvisel pööripäeval, 22. detsembril ning saada need ETV2-le.

Filmi sobivad nii argised igapäevategevused kui ka kordumatud ettevõtmised. Teretulnud on rõõmuhetked ja üllatused või hoopis rahulikud üksiolemise minutid. Filmi ennast, oma sõpru, lähedasi või keskkonda enda ümber.

Kuidas filmida? Võid oma päeva filmida nii nutitelefoniga kui ka video- või fotokaameraga. Mida kõrgema kvaliteediga materjali saadad, seda parem. Pea kindlasti meeles, et telefoni tuleb filmimise ajal hoida horisontaalasendis (ehk n-ö landscape'is, külili). Võta hetkede jäädvustamiseks veidi aega, väldi kiiret ja hüplikku liikumist.

Kuidas saata? Videomaterjali sinu talvepäevast võib saata kuni 31.12. Materjali võib saata Dropboxi, Google Drive'i, WeTransferi või mõne muu elektroonilise pilveteenuse kaudu aadressile [email protected].

Dokumentaalfilm "Pööripäev" valmib 24.02.2020 ehk Eesti Vabariigi aastapäevaks.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: