Isadepäev toob tele- ja raadioeetrisse südamlikud perelood

Lembit Petersoni lapsed Vikris
Lembit Petersoni lapsed Vikris Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

10. novembril saab nii ETV kui ka Vikerraadio vahendusel kohtuda paljude vahvate ja väärikate Eesti isadega, kes üksi ja koos lastega avavad isaduse erinevaid tahke ja lugusid.

Kell 7.50 on ETV ekraanil Anu Välba isadepäeva vestlus Aleksei Turovskiga aastast 2017.

Kell 8.30 kõneleb Meelis Süld "Vikerhommikus" Hannes Hermakülaga isa ja mehe rollist perekonnas.

Kell 9.20 tuleb Vikerraadio stuudios Liisa-Ly Pakostaga jutuks, kui kaitstud on Eesti isad.

Kell 10.00 võõrustab ETV "Hommik Anuga" Mihkel Rauda, Anu Välbal on külas ka fotograaf Sven Zacek koos oma kahe lapsega, kes isa jälgedes samuti fotograafiaga tegelevad.

Kell 10.10 on Sten Teppani külalised Vikerraadio saates "Käbi ei kuku..." Ain Lutsepp ja tema tütar Anu.

Kell 12.05 saavad Vikerraadio saates "Lembit ja lapsed" kokku näitleja ja lavastaja Lembit Petersoni kuus last Marius, Maria, Laura, Elisabeth, Jonathan ja pesamuna Anna Kristin. Saadet juhib Haldi Normet-Saarna.

Kell 18.45 toob ETV vaatajeni isadepäeva kontserti. Südamlik erisaade pakub läbilõiget päevasest isadepäeva kontserdist Estonia kontserdisaalis ja saadab president Kersti Kaljulaidi külaskäigus aasta isa juurde, et rohkem teada saada nii isa enda kui ka tema perekonna kohta. Eesti Naislaulu Seltsi ja Eesti Naisliidu korraldatud kontserdil Estonia Kontserdisaalis laulavad Musamari koorikooli koorid, Rahvusooper Estonia Noormeestekoor, Kammernaiskoor Lu ja Naiskoor Gaudete. Kontserdi idee autor ja kunstiline juht on Mait Männik. Ülekande režissöör Ülle Õun, juhtoperaator Meelis Kadastik, produtsent Ruth Alaküla.

Kell 19.45 saab ETVs osa "Hommik Anuga" lustlikust köögieksperimendist, kus käised käärivad üles Reigo Ahven, Gaute Kivistik ja Sven Mikser.

Meeste tervisele ja rollile ühiskonnas teeb sissevaate ka 11. novembri "Plekktrumm", kus Joonas Hellerma külaliseks on seekord traumakirurg Peep Talving. Otsesaade algab kell 21.30.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: