Tele/raadio

ERR-i suurtoimetuste juhtideks saavad Killandi, Samost ja Kala

20.09.17 ... Eesti Rahvusringhäälingu elamussaadete toimetuse juhiks saab Karmel Killandi, uudiste- ja sporditoimetuse juhiks Anvar Samost ning päevakajaliste saadete toimetuse juhiks Peep Kala.

ERR.ee video: Ansambel U: sukeldus mikrotonaalsusse

20.09.17 ... Teisipäeval, 19. septembril alustas ansambel U: oma hooaega ambitsioonika kontserdiga Eesti Rahvusringhäälingu 1. stuudios sarjas „URR – U: Rahvusringhäälingus”. Kontserdi URR-16 teemaks oli MIKROTONAALSUS. ERR kultuuriportaal kandis kontserdi üle.

ETV vaadatuimad saated olid "Pealtnägija" ja "Õnne 13"

19.09.17 ... Möödunud nädalal jälgisid ETV vaatajad enim saateid "Pealtnägija" ja "Õnne 13".

Produtsent Raivo Suviste: teletootmises enam Ameerikat ei avastata

19.09.17 ... Produtsent Raivo Suviste rääkis äsja alanud telehooajast ning rääkis teletegemise telgitagustest.

Telia laseb ERR-i kanaleid vaadata netipaketi mahtu kulutamata

18.09.17 ... Kõik Telia Mobiilse Elu kliendid, kes kasutavad 16GB, 32GB ja 64GB andmemahuga paketti, saavad nüüdsest ERR-i kanaleid internetis jälgida veebimahtu kulutamata.

Galerii: R2 toob tudengipäevad eetrisse otse Tartust

18.09.17 ... Täna startisid Tartus tudengipäevad, mille sündmusi kajastab kohapeal Raadio 2.

BBC sarja võttekohalt leiti surnukeha

18.09.17 ... BBC uue draamasarja "Rellik" võttekohalt leiti surnukeha.

Vikerraadio "Valimisnõunikud" uurivad valimislubaduste täitmise võimalikkust

18.09.17 ... Koostöös ERR-i valimisportaaliga on alates 18. septembrist Vikerraadio "Uudis+" saates uus rubriik "Valimisnõunikud". Eetris saavad sõna eksperdid, teadlased, analüütikud ja valdkonna asjatundjad, et anda kuulajatele mõtteainet ja soovitusi, mille üle enne valimisi diskuteerida, mida valimisprogrammides jälgida ning mida kandidaatidelt küsida.

Endine Valge Maja pressiesindaja tegi Emmy galal üllatusesinemise

18.09.17 ... USA parimate telesaadete auhinnagala sai ootamatu alguse, kui sinna ilmus endine Valge Maja pressiesindaja Sean Spicer.

ETV2 otsib peatoimetajat

18.09.17 ... Eesti Rahvusringhäälingu telekanal ETV2 otsib konkursiga uut peatoimetajat. Kõikidel soovijatel on aega kandideerida 9. oktoobrini.

ETV2 pühendub pühapäeva õhtul Aarne Ükskülale

17.09.17 ... Eesti rahvale sügavuti südamesse läinud näitleja Aarne Üksküla ei ole suur jutumees. Ent kui ta midagi lausub, siis nii, et see mõjub. Oma töö kohta on ta öelnud: "Olen ühe ameti ära õppinud ja püüan seda pidada korralikult."

ERR-i segakoor ootab uusi liikmeid

17.09.17 ... Kümnendat hooaega alustav Eesti Rahvusringhäälingu segakoor ootab enda sekka uusi liikmeid.

ETV+ toob ekraanile imetegijatest sensitiivid

17.09.17 ... Esmaspäeval, 18. septembril alutab ETV+ kanalil igaõhtune Vene draamasari "Imetegija" ("Чудотворец"), mis vahetab välja teleseriaali "Moekollektsioon".

Pühapäeval alustab ETV-s haaravalt põnev Islandi krimisari

15.09.17 ... Pühapäeva õhtul jõuab ETV ekraanile värske Islandi krimisari "Lõksus - tapja meie seas", mis köidab haaravalt põneva süžeega.

Vikerraadio "Müstiline Venemaa" peatub oktoobrirevolutsioonil

16.09.17 ... Vikerraadio kuulajate lemmiksaade "Müstiline Venemaa" peatub järgnevatel pühapäevadel oktoobrirevolutsioonil ehk oktoobripöördel  – miljonite inimeste elukäiku muutnud sündmusel, mis leidis aset sada aastat tagasi.

R2 kuulajamäng võttis otse-eetris humoorika pöörde

15.09.17 ... Raadio 2 saate "Agenda" kuulajamäng võttis otse-eetris humoorika pöörde, kui helistaja soovis vastata juba tükk aega varem kõlanud küsimusele.

Kerli Dello naasis "Terevisiooni" ekraanile

15.09.17 ... Aastaid "Terevisioonis" hommikuti uudiseid lugenud Kerli Dello naasis üle pika aja taas tuttava saate ekraanile.

"Troonide mäng" filmib uuele hooajale lekitajate eksitamiseks mitu lõppu

14.09.17 ... Maailma edukaim seriaal "Troonide mäng" on jõudnud lõpusirgele ning seisab enam kui kunagi varem silmitsi uut hooaega puudutava info lekkimisega. Selleks, et kõik tuleks vaatajate jaoks üllatusena, filmitakse mitu alternatiivset lõppu.

Saatejuht Eeva Esse viib vaatajad tagurpidi majja

14.09.17 ... Täna õhtul on eetris "Uudishimu tippkeskus" ning saatejuht Eeva Esse võttis kasutusele Pipi võluliimi, et seletada, kuidas toimib energia liginullenergia hoonetes.

Valimised ETV+ eetris: debatid, kandidaatide pöördumised, häältelugemisöö

13.09.17 ... Alates 18. septembrist stardib venekeelses telekanalis ETV+ ja portaalis www.etvpluss.ee 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimiste eelsete debattide ja valimisteemaliste saadete sari.

Benedict Cumberbatch osaleb uues BBC draamafilmis

13.09.17 ... "Sherlocki" staar Benedict Cumberbatch on sidunud ennast uue BBC draamaga. Näitleja astub üles liigutavas filmis "The Child in Time".

Piltmõistatus: Kas tunned ära, milline kuulus muusik osales "Heureka" eksperimendis

13.09.17 ... Teadussaate "Heureka" uus hooaeg tuleb põnevate katsete ja teemadega. Ühes eksperimendis lõi kaasa tuntud Eesti muusik, kas tunned ära?

Produtsent Paul Aguraiuja seriaalist "Pank": me ei nostalgitse

12.09.17 ... Käimas on uue teleseriaali "Pank" võtted, mis jõuab rahvusringhäälingu eetrisse järgmise aasta sügisel.

Sügishooaja avanädalal vallutasid teletabeli "Pilvede all" ja "Pealtnägija"

12.09.17 ... Sügishooaja avanädalal tõusis vaadatuimaks saateks seriaal "Pilvede all", ETV "Pealtnägija" oli teisel kohal.

Kristo Elias jäeti rappa huntide ja karude keskele

11.09.17 ... "Osooni" saatejuht Kristo Elias käis uue hooaja eel rabas, kus ta üksi hakkama pidi saama.

ETV2 toob vaatajateni Tallinna tudengipäevade öölaulupeo

11.09.17 ... Tudengid korraldavad taas öölaulupeo, kus kõlav muusika läheb otse südamesse. ETV2 toob meeleoluka laulupeo vaatajateni.

Video. Hanna-Liina Võsa, Kelli Uustani, Maria Listra: "Väike pood"

10.09.17 ... Saates "Hommik Anuga" esitasid Muusikalikooli õpetajad Hanna-Liina Võsa , Kelli Uustani ja Maria Listra loo "Väike pood" muusikalist Väike õuduste pood".

Video. Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli lapsed: "Ameerika"

10.09.17 ... Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli lapsed esitasid saates "Hommik Anuga" laulu "Ameerika" Leonhard Bernsteini ja Stephen Sondheimi muusikalist "West Side Story".

Varun Indiast: Eestis on parem ilm

10.09.17 ... Saates "Hommik Anuga" olid külas restoranipidaja Varun Sikand Delhist ja Võru muusikakooli õpetaja Jose Antonio Page Ramirez. Kaks meest, kes on tulnud elama Eestisse, räägivad eesti keelt ja kellele muuseas meeldib siinne ilm rohkem sünnimaa omast.

Vanavanemad: jääge Eestisse!

10.09.17 ... Täna on vanavanemate päev ja seda tähistas ka saade "Hommik Anuga", kus oma soovitusi jagasid mitmed vanavanemad, kellest mitu rõhutas, et Eestis on noori vaja ja ära tasub käia vaid ajutiselt.

Hanna-Liina Võsa: poisid ei usalda meid

10.09.17 ... Saates "Hommik Anuga" olid külas lauljad Hanna-Liina Võsa, Kelli Uustani ja Maria Listra, kes avasid nüüd Muusikalikooli.

Sondas lastakse meelega end mesilastel nõelata

10.09.17 ... "Maahommik" käis Sondas, kus saatejuht Laura Kõrvits sai sutsu selga.

Naismootorrattur: ma vihkasin metrood ja bussi

10.09.17 ... Suve lõpus oli Jänedal rahvusvaheline naismootorratturite kokkutulek, paljudki osavõtjaist päris kogenud ja eakad sõitjad. "Prillitoos" eesotsas Reet Linnaga käis kohal, mõistagi. "Tõeliselt hull harrastus," kommenteeris Linna.

Raivo Järvi poeg: isal ei olnud pliiatsiga ette tehtud

09.09.17 ... Pühapäevases saates "Hommik Anuga" on külas viis aastat tagasi meie seast lahkunud kunstniku Raivo Järvi poeg Rihhard-Erik Järvi, kes lükkas ümber ühe müüdi ja rääkis oma kõige suuremast sõbrast.

Neeme Järvi: inimene peab oskama iga päev end muuta

09.09.17 ... "Prillitoos" käis Pärnus Neeme Järviga kohtumas. Tagantjärele sooviti õnne, saatejuht Reet Linna tõstis lauale purgi silmusid ning hiljutine juubilar Neeme Järvi rääkis elust ja muusikast. Vaadake videot täna, terve "Prillitoos" on eetris homme, pühapäeval, kell 9.05 ja muidugi ETVs.

"Õnne 13" viktoriin: kui hästi teavad sarja Anne Veesaar ja Ülle Lichtfeldt

08.09.17 ... Homme algab armastatud sarja "Õnne 13" 25. hooaeg. Näitlejad Anne Veesaar ja Ülle Lichtfeldt said sel puhul "Ringvaate" otse-eetris ülesande osaleda legendaarset sarja puudutavas viktoriinis.

ETV+ näitab parima võõrkeelse filmi Oscarile nomineeritud teost "Maavärin"

08.09.17 ... ETV+ näitab täna õhtul 2016. aasta linateost "Maavärin", mis kandideeris parima võõrkeelse filmi Oscarile.

Video: Nikolai Bentsler õpetab televiisori pulti käsitsema

08.09.17 ... Näitleja Nikolai Bentsler astus korraks omapärasesse rolli, kehastudes ETV diktoriks ning õpetades inimestele, kuidas aru saada, milline saade parajasti ekraanil on.

"Töörööbikud" toob ekraanile erinevalt sarnased ametid

08.09.17 ... Alates 8. septembrist on ETV ekraanil uus saatesari "Töörööbikud", mis kõrvutab kaht sama elukutse esindajat, tuues esile nende ühisosa ja rõhutades samas nende erinevusi.

ETV ekraanil stardib uudne smuutieksperiment

08.09.17 ... ETV näitab laupäeva õhtul kell 20.00 uut tõsielulist saadet, milles viis erinevate hädadega eestimaalast pannakse rangele režiimile toituma ja mediteerima. Põnev eksperiment näitab, kas ilma iluoperatsioonideta on võimalik teha totaalset muutust.

Galerii ja video: "Karikakra" lugu sai uue venekeelse versiooni

06.09.17 ... Neljapäeva hommikul rõõmustab "Vikerhommiku" kuulajaid ja lauljanna Marju Länikut otse-eetris muusik Stanislav Bulganin, kes annab legendaarsele "Karikakra" laulule uue kuue.

Vikerraadio sügishooaeg toob uued saated ja värskenenud programmi

06.09.17 ... Vikerraadio harutab sel sügisel uues "Peresaates" Katrin Saali Sauliga pereteemasid, intervjueerib presidenti ja tegeleb koos "Valimisnõunikega" aktiivselt valmimiste kajastamisega, rändab Hendrik Relvega maailma avaratel maastikel ning rõõmustab argipäeviti "Vikerhommikus" uute rubriikidega "Sõnasäuts" ja "Vana kuld".

Galerii: Tuleval aastal ekraanile jõudvas "ENSV" juubeliosas saab näha ka Ita Everit

06.09.17 ... 2018. aasta jaanuaris alustab ETV eetris "ENSV" 11. hooaeg, mille seas on ka 100. juubeliepisood. Selles märgilises osas liitub sarja näitlejaskonnaga Ita Ever, kellest saab Feliks Kargu kehastatava Aadu pruut.

"Uudishimu tippkeskus" kutsub särtsakale eelesitlusele

06.09.17 ... Neljapäeval on ETVs eetris uus teadussaade "Uudishimu tippkeskus", mis arendab igal nädalal tele-eetrist teemad edasi ERRi teistesse kanalitesse – ERR Novaatorisse, sotsiaalvõrgustikesse ja Raadio 2 saatesse "Agenda".

Ministril pahandus kaelas: "Pealtnägija" allikas hüppas viimasel hetkel alt

06.09.17 ... "Pealtnägija" alustab täna õhtul uut hooaega, tuues avasaatesse liigutavad ja inimlikud teemad, kuid uuel hooajal on oodata ka põnevust ja uurivaid lugusid.

EV100 puhul jõuavad ETV ekraanile väikeste leiutajate suured mõtted

04.09.17 ... Alates 10. septembrist jõuab pühapäeva õhtuti enne "Aktuaalse kaamera" põhisaadet ETV eetrisse lühifilmide sari "Leiutades Eestit", mis tutvustab vaatajatele väikeste leiutajate suuri mõtteid. Sari on laste kingitus Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks.Heli Luik liitus "Terevisiooni" meeskonnaga mõnekuuse beebi kõrvalt

05.09.17 ... "Terevisiooni" veavad uuest hooajast uued saatejuhid, keda on kokku viis. Reporter Heli Luik otsustas teletöö vastu võtta kaheksakuuse lapse kõrvalt.

Raadioteatri kuuldemäng valiti Prix Europa 2017 nominentide hulka

05.09.17 ... Septembrikuu algas Raadioteatrile rõõmsa uudisega, sest kuuldemäng "Meri" on valitud ringhäälingufestivali Prix Europa 2017 nominentide hulka.

Telelavastuse esietendus: narkomaani valus õnn

05.09.17 ... ETV2 näitab 6. septembril kell 20 lavastuse "5 grammi sisemist rahu" televersiooni esilinastust.

Suve viimasel nädalal kogus enim vaatajaid "Eesti mäng"

05.09.17 ... Suve viimasel nädalal kogus enim vaatajaid ETV telemäng "Eesti mäng", mille hooaeg eelmisel kolmapäeval lõpule jõudis.
täna 21.35 etv2-s

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: