Kurioosum

"Ringvaade" esitles merepõhjast leitud müstilisi esemeid Uuendatud 20:10

26.05.17 ... Lennusadamasse on jõudnud suur hulk vee alt avastatud seninägematuid esemeid, mille otstarvet teadlased ei oska kuidagi seletada. Jüri Muttika käis asja uurimas.

Eva Longoria kandis Cannes'i punasel vaibal kleiti tagurpidi

19.05.17 ... Näitleja Eva Longoria tähistas oma 12. aastat Cannes'i filmifestivalil ja postitas selle auks Instagrami foto ning seni teadmata humoorika fakti.

Video: kolm karupoega vudisid Läänemaal üle sõidutee

16.05.17 ... Piirsalu loomaarst Ann Mari Anupõld sai videole, kuidas kolm karupoega jooksid Läänemaal üle sõidutee.

Trollifänn 9. liini sulgemisest: mu hinges on kurbus

02.05.17 ... "Ringvaade" läks koos Eesti suurima trollifänni Heiki-Sten Poidjutšenkoga üheksanda trolliliini viimasele sõidule.

Mai Pallingu kodus ripub Konrad Mäe võltsing

26.04.17 ... Mai Palling haaras kaenlasse koduseinal rippunud Konrad Mäe maali, et saada teada, kas tegu on kunstniku originaalteosega.

Doritose krõpsupakist saab õige pea muusikat kuulata

26.04.17 ... Marveli filmistuudio ja Doritose krõpsutootja koostööl on lähiajal võimalik "Galaktika valvurid 2" ("Guardians of the Galaxy 2") filmimuusikat kuulata otse krõpsupakist.

BBC intervjuu ajal kaadrisse tunginud lapsed said oma saate

21.04.17 ... Professior Robert Kelly lastest, kes tungisid keset BBC intervjuud otse-eetrisse, loodi seikluslik sari.

Absurdne Eesti liiklusvideo jõudis välismeediasse

20.04.17 ... Sotsiaalmeedias levib kulutulena Kuressaares videolindile püütud liiklusvideo, mis kinnitab ütlust, et heateod ei jää karistuseta.

"Pealtnägija" läheb koos Jevgeni Ossinovskiga süstamaratonile

19.04.17 ... "Pealtnägija" toimetaja Kristjan Pihl võttis ette julgustüki. Ta otsustas minna aprilli lõpus Võhandu jõel toimuvale 100-kilomeetrisele süstamaratonile ning värbas enda kaaslaseks tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

"Ringvaates" tutvustati omapäraseid nutividinaid

19.04.17 ... "Ringvaate" stuudios oli külas Tele2 klienditeenindusdirektor Sirli Seliov, kes oli kaasa võtnud üheksa naljakat nutividinat.

Tallinna restoranist varastati 190 000 euro väärtuses maale

17.04.17 ... Kunstirestorani Art Priori tabas suur kaotus, kui avalikkusele teadmata isik võttis seintelt kaasa 190 000 euro eest maale. Tänaseks on maalid ja varas tabatud.

Jalgpall rändas mööda merd 1800 km Šotimaalt Põhja-Norrasse

13.04.17 ... Šotimaal, Aberdeenis kaduma läinud Banks o' Dee klubi U-19 meeskonna jalgpall reisis takistamatult mööda vett 1800 km ning jõudis välja Põhja-Norra rannikul asuval Vanna saarel.

VIDEO | Vallatus tujus koer katkestas jalgpallimatši lausa 7 minutiks

06.04.17 ... Inglismaa jalgpalli amatöörliiga kohtumises Halesowen Towni ja Skelmersdale Unitedi vahel tuli kohtumine lausa seitsmeks minutiks peatada, sest platsile jooksis koer, keda ei õnnestunud selle aja vältel kinni püüda ja minema toimetada.

Prahas mängisid buldogid jalgpalli

01.04.17 ... Prahas pani kaks jalgpalliklubi inimeste asemel mängima prantsuse buldogid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

29.03.17 ... "Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

23.03.17 ... Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.

Vilniuses värviti jõgi Püha Patricku päeva puhul roheliseks

22.03.17 ... Vilniuses tähistatakse juba viiendat aastat Püha Patricku päeva roheliseks värvitud jõega.  

Piltuudis: Postimees kustutas Läti Euroopa kaardilt

22.03.17 ... Värske Postimehe tellijad said täna üllatuse osaliseks, kui rahvusliku lennufirma Nordica tegemisi kajastava artikli illustratsiooniks olnud kaardil laiutas Läti kohal tühjus.

Mees rikkus kruvikeerajaga Thomas Gainsboroughi maali

21.03.17 ... Londoni Rahvusgaleriis rikkus 54-aastane Keith Gregory Inglise maalikunstniku Thomas Gainsborough maali.

BBC hittvideos osalenud professor selgitas juhtunut pressikonverentsil

15.03.17 ... Lõuna-Korea spetsialist professor Robert Kelly, kelle BBC-le antud Skype'i intervjuu ei läinud päris nii nagu plaanitud, on nüüd andnud intervjuu, kus ta vastab kõigile küsimustele, mis videot vaadanutes tekkinud.

Norra liigas peeti maha rekordiliselt pikk hokimäng

13.03.17 ... Norra jäähoki kõrgliigas peeti arvatavasti läbi aegade pikim matš, kui võitja selgus alles kaheksandal lisaajal ehk kaheksa ja pool tundi pärast mängust algust ehk öösel pool kolm.

Video: saatekülalise lapsed trügisid BBC otse-eetrisse

10.03.17 ... BBC saatekülaline Robert Kelly lootis ilmselt, et näeb õudusunenägu, kui tema lapsed otseülekande ajal eetrisse trügisid.

Nicole Kidman avaldas oma veidra plaksutamisstiili põhjuse

09.03.17 ... Tänavune Oscarite gala jääb ajalukku mitmel põhjusel ning vahetusse läinud ümbrikute kõrval leidis suurt kajastust ka näitleja Nicole Kidman, kes oleks auhinnagalal justkui unustanud, kuidas käib plaksutamine.

Ulakas hüljes hüppas šotlase paati

17.02.17 ... Šotimaalt ei lõbusta hülged inimesi kaugeltki mitte ainult loomaaias, vaid ka avatud looduses.

Marko Reikop vandus otse-eetris peapiiskopi ees

17.02.17 ... EELK peapiiskop Urmas Viilma käis "Tagasi kooli" programmiga kirikuõpetajate kohta käivaid müüte purustamas. Müüte palus purustada ka saatejuht Marko Reikop.

Mees müüs oma tätoveeringud kunstikollektsionäärile

17.02.17 ... Tim Steiner on mees, kes müüs oma tätoveeringud kunstikollektsionäärile, et tema kehakaunistused oleksid ka pärast surma kõigile nähtavad.

Austraalia politsei munapraadimisvideo kogub internetis kuulsust

15.02.17 ... Austraalias on parasjagu nii kuum ilm, et näiteks politseinikud saavad sooja eine valmistada otse tööpostil.

Playboy toob alasti naised oma lehekülgedele tagasi

14.02.17 ... Ajakiri Playboy pööras tagasi aasta eest tehtud otsuse ja toob alasti naised oma lehekülgedele tagasi.

Tartus avatakse muumiakamber

07.02.17 ... Tartu ülikooli kunstimuuseum avab püsiekspositsiooni laiendusena muumiakambri. 8. veebruaril avatavas väljapanekus saab tutvuda ülikoolile kuuluvate mitme tuhande aasta vanuste Vana-Egiptuse muumiatega. Muuseumi juhtaja Jaanika Andersoni sõnul toetab uuenenud püsinäitus Tartu ülikooli kunstimuuseumi missiooni antiikkultuuride tutvustajana.

Autokapoti alt küüliku leidnud mees jättis looma endale

02.02.17 ... Tartu autoesinduses juhtus hiljuti omapärane sündmus, kui kohale saabus klient, kes kurtis, et tema paar aastat vanal autol põleb mootorituli. Esinduse töötajad leidsid vea üles, selleks osutus kapoti alla peitu pugenud küülik.

Kiirmoekettide riided peidavad endas mürgiseid jääke

18.01.17 ... "Ringvaade testis kolme kiiremoeketi riideid, et teada saada, kas ja kui palju sisaldavad need endas erinevaid mürgiseid ühendeid. Tulemused olid üllatavad.

Venemaal arutletakse "Pähklipureja" seoseid okultismiga

18.01.17 ... Siberis asuva piirkonna võimud on sunnitud arutama kohaliku peapiiskopi süüdistusi nagu poleks "Pähklipureja" näol tegemist lasteetenduse, vaid hoopis "okultistliku teosega".

Läbi jää kukkunud rebane lõpetas jääskulptuurina

13.01.17 ... Saksamaal Schwarzwaldi ehk Musta metsa piirkonnas kukkus üks õnnetu rebane läbi Doonaud katva õhukese jääkihi ning külmus seejärel suureks jääkuubikuks.

Video Eesti piiril passi varastanud varesest jõudis välismeediasse

04.01.17 ... Salakaval vares varastas Ivangorodi-Eesti piiril turisti passi ning video sündmusest on jõudnud ka välismaa meediasse.

Kuninganna Silvia usub, et Rootsi kuningalossis kummitab

03.01.17 ... Rootsi kuninganna Silvia tunnistab uues dokumentaalfilmis, et sadu aastaid vanas Drottningholmi lossis Stockholmis kummitab.

Eestlased USA-s: kohalikud tahtsid, et Hollyweedi silt püsiks kauem

02.01.17 ... Hollywoodi kuulus logo sai uuel aastal uuenduskuuri. Nimelt olid naljahambad muutnud Hollywoodi hoopis Hollyweediks. Eestlased Carola Madis ja Eeva Esse olid kohapeal ning selgitasid olukorda.

Prantsuse linnake pani koledale tupikteele nimeks Brexit Uuendatud 14:11

29.12.16 ... Prantsusmaa lõunaosas, Beaucaire'i väikelinnas sai üks uus tänav nime Brexiti ehk Suurbritannia Euroopa Liidust lahkumise järgi.

Mai Palling leidis kodust võimaliku Konrad Mägi maali

22.12.16 ... 30. novembril rääkis "Pealtnägija", et tänaseks päevaks on teadmata kadunud veerand Konrad Mägi teostest. "Ringvaate" toimetaja Mai Palling leidsid aga enda kodu seinalt teose, mille autoriks võibki olla Konrad Mägi.

Vanaema kutsus vale adressaadi tänupühasid pidama

25.11.16 ... Ameerikas tähistati eile tänupühasid ning ühele perekonnale tuli sel puhul külla üsna ootamatu külaline.

Tänupühade õhtune autodevool pakub kaunist vaatepilti

24.11.16 ... Täna tähistavad ameeriklased traditsioonilist tänupüha.

Loomaaed aitab: mis häält ikkagi teeb rebane?

21.11.16 ... Tallinna loomaaed otsustas lõpuks hädast välja aidata kõik need inimesed, kes on siiani pead murdnud Ylvise lauluski kuuldud mure üle, mis häält teeb rebane?

Täida lüngad: millest vestlevad Oudekki Loone ja Mailis Reps

21.11.16 ... ERRi fotograaf Siim Lõvi tabas koalitsioonilepingu allkirjastamise ajal huvitava ja emotsionaalse vestluse.

Naljahambad ummistavad internetti Trumpi võidu teemaliste pilapiltidega Uuendatud 13:09

09.11.16 ... Donald Trumpi võit USA presidendivalimistel on kõvasti hoogu andnud naljahammastele üle maailma, kes on valmis saanud hulga meeleolukaid meeme, pilte ja tsitaate.

Saaremaa teedel liiguvad sõnnid

01.11.16 ... Saaremaale võiks panna vähemalt ühte kohta uue liiklusmärgi "Sõnnid teel".

Uus internetimõistatus: kas fotol on Tom Hanks või Bill Murray

27.10.16 ... Kui sinise ja kuldse kleidi mõistatus on lõpuks lahenduse saanud, vallutab internetti uus segadust tekitav foto.

Vaata uuesti: 27 aastat Anatoli Kašpirovski raviseanssidest

09.10.16 ... 1989. aastal sai Nõukogude Liidus teleraviseanssidega kuulsaks Anatoli Kašpirovski, keda pühapäeva hommikul meenutas videolõiguga ka saade "Hommik Anuga".

Hiinas asub fenomenaalne kaksikutepealinn

05.10.16 ... Statistiliselt on kaksikute sünd tõenäosusega üks tuhandele, kuid Hiinas asub kaksikutepealinn, kus toimub igal aastal festival, mis tõmbab 140 tuhat külalist.

Tom Hanks üllatas pruutpaari keset fotosessiooni

27.09.16 ... New Yorgi elanikud ei saa iial kindlad olla, millal Tom Hanks nende pulmapiltidele ilmub.

"Ringvaade" käis äsja avastatud haruldasi koopaämblikke vaatamas

23.09.16 ... Eelmisel nädalal leiti ühest Kadrioru maja keldrist haruldased koopaämblikud. "Ringvaade" käis asja uurimas.

Koomik Mel Brooks tegi auhinnatseremoonial Obama kulul üllatava nalja

23.09.16 ... 90-aastane Mel Brooks on teinud nalju nii teatrilaval kui ka kinolinal, kuid üks üllatav trikk oli mehel veel varuks. Pidulikult auhinnagalal teeskles Brooks, et tõmbab püksid alla USA presidendil Barack Obamal.