Inimesed

Anu Saagimi asemel hakkab Elu24 juhtima Kertu Jukkum

25.04.17 ... Möödunud nädalal teatas Anu Saagim, et lahkub Elu24 peatoimetaja kohalt. Nüüd on selgunud, et portaale Elu24 ja Limon asub juhtima Kertu Jukkum.

Anne Erm pälvib Tallinna teeneka kultuuritegelase preemia

25.04.17 ... Tallinna Linnavalitsus tunnustab tänavu Tallinna teeneka kultuuritegelase preemiaga Tallinna rahvusvahelise festivali Jazzkaar asutajat, muusikateadlast ja Vikerraadio saatejuhti Anne Ermi.

"Ringvaade" tutvustas vilunud autosisude õmblejat

24.04.17 ... "Ringvaade" rääkis loo Liisi Kuusest, nõutud autosisude valmistajast.

Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

21.04.17 ... "Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

"Ringvaade" tutvustas kaheaastast näitlejat

19.04.17 ... Mai Palling käis Viljandi lasteteatris Reky, kus astub juba enda kaheteistkümnendas rollis lavale kaheaastane Krete Paldra.

Metallikunstnik Tõnu Laugil on maailma suurim koolimärkide kogu

19.04.17 ... "Pealtnägija" rääkis metallikunstnik Tõnu Laugist, kellel on enda sõnul maailma suurim koolimärkide kogu, tema kogusse kuuluvad näiteks ka Raimond Valge ja Gustav Ernesaksa märgid.

Blogija Mallukas oma fenomenist: olin õigel ajal õiges kohas

19.04.17 ... 15-aastasena blogimisega alustanud Mariann Treimann ehk Mallukas on täna ühe populaarsema Eesti elustiiliblogi autor. Naine tunnistas, et ei tea täpselt isegi, mis on tema fenomen.

Leht: Triin Tulev tunnistas, et esitas oma raamatus eksmehe kohta valesid

19.04.17 ... Triin Tulev allkirjastas kohtus kompromissleppe, milles tunnistab, et avaldas nüüd juba lettidelt korjatud ja hävitatud elulooraamatus "Elus" hulga valeväiteid endise elukaaslase Rasmus Vesiloo kohta.

Eestlanna Küprosel: see on ideaalne koht elamiseks

18.04.17 ... Eestlanna Käty Gavriilidis abiellus 2009. aastal Küprose mehega ning kirjutas oma elust Vahemere ääres raamatu "Minu Küpros".

Saagim: kui rahahais hakkab igast küljest ninna lööma, siis see ei toimi

18.04.17 ... Eile lahkus Elu24 peatoimetaja kohalt Anu Saagim, kes vedas Postimehe meelalahutusportaali pea kümme aastat. Naine ütles, et ennustas lahkumist ette juba kuid, sest ärilised eesmärgid on võtmas üle ajakirjandust.

Tatjana Jaanson paneb oma tunded luuleridadesse

17.04.17 ... Sõudmistreener Tatjana Jaanson paljastas oma ootamatu hobi, mis pole sugugi seotud spordiga, vaid hoopis kirjutamisega. Jaanson rääkis, et juba 14-aastaselt kirjutas ta oma esimesed luuleread.

Eestis elav ameeriklane Howard: ujuma oli keerulisem õppida kui eesti keelt

16.04.17 ... Üle kümne aasta Eestis elanud korvpallitreener Howard Frier on otsustanud ennast püsivalt Eestiga siduda.

Jesper Parve: Eesti mehed olge uhked enda üle

16.04.17 ... Maailmarändur ja blogija Jesper Parvest on viimasel ajal saanud Eesti meeste eestkõneleja.

Suri teadaolevalt maailma vanim inimene Uuendatud 22:52

15.04.17 ... Maailma vanimaks ja viimaseks 19. sajandil sündinud elusolevaks inimeseks peetud itaallanna Emma Morano suri laupäeval 117-aastaselt, teatas tema ihuarst.

Oskar Lutsu huumoripreemia sai näitleja Raivo E. Tamm

15.04.17 ... Laupäeval anti Palamusel üle Oskar Lutsu huumoripreemia, mille sai sel korral näitleja Raivo E. Tamm.

Sandra Vabarna sooviks reisida Alaskale ja näha Bruno Marsi kontserti

15.04.17 ... Muusik Sandra Vabarna tiirutab ansambliga Trad.Attack! mööda maailma ja laseb uutel paikadel end üllatada, välistuuride käigus on ta sattunud 28 riiki Kanadast Lõuna-Koreani ja Norrast Tšiilini.

EKRE esinumber kohalikel valimistel Viimsis on Hannes Võrno

15.04.17 ... Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) pani sügisestel kohalikel valimistel oma Viimsi nimekirja esinumbriks peamiselt meelelahutajana tuntust kogunud Hannes Võrno.

Juss Haasma elust Kukerpillidega: magasin Toomas Kõrvitsa kitarrikohvris

15.04.17 ... Kukerpillid teevad praegu 45. sünnipäeva puhul kontserdituuri, kuid 1989. aasta Harku kantri festivalil nohistas lava kõrval und näha nelja-aastane Juss Haasma.

"Ringvaade" testis Jüri Ratase tervisenäitajaid

13.04.17 ... Aprill on südame tervise kuu. "Ringvaade" kontrollis, kas peaminister Jüri Ratase südamega on ikka kõik korras.

Sirje ja Väino Puura selgitasid pikaajalise suhte saladusi

13.04.17 ... 13. aprillil esitlesid Estonia teatri kauaaegsed tippsolistid Sirje ja Väino Puura elulooraamatut "Sirje ja Väino Puura. Elu nagu operett". "Ringvaates" rääkisid nad, mis neid juba üle 40 aasta koos on hoidnud.

Paastuja Allan Rajavee: läbi paastu peaksime endaga rahu saavutama

13.04.17 ... ERRi uudisteportaali toimetaja Allan Rajavee 40 päeva paastu hakkab mööda saama. Mees rääkis "Ringvaates", kuidas ta ennast enne võidukat finišit tunneb ja mida paast tema jaoks tähendab.

Mart Müürisepp ja Kaisa Selde lahkavad baariteraapias oma suhet

12.04.17 ... Mart Müürisepp ja Kaisa Selde kõnelesid peatselt esietenduvast tõsielulavastusest "Baariteraapia", kus nad oma suhte analüüsi läbi teiste inimeste suhteid parendada proovivad.

Mati Talvik kohtumisest Alice'iga: mööda veerenni tuli paljasjalgne blondiin

12.04.17 ... Telelegend Mati Talvik meenutas, kuidas ta kohtus oma abikaasa Alice Talvikuga.

Piltuudis: Mati Talviku sünnipäevakülalised

12.04.17 ... Teisipäeval tähistati telemajas legendaarse Mati Talviku 75. sünnipäeva. Sel puhul täitus esimene stuudio märkimisväärse rahvahulgaga, kes kõik olid tulnud vanameistrile õnne soovima.

Näitleja Kaili Närep töökaotusest ei heitunud: asi on tahtmises

11.04.17 ... Näitleja Kaili Närep, kes on mänginud end rahva südamesse sarjas "Mammad ja papad", rääkis oma kogemuse põhjal, kuidas pärast töökaotust hakkama saada.

ERR.ee video | Mati Talvik televisioonist: ma ei leia iseendale sobivamat tööd

11.04.17 ... 75. sünnipäeva tähistav telelegend Mati Talvik tunnistas, et ei kahetse 50 Eesti televisioonile pühendatud aastat.

Mati Talvik: saatus on mind hoidnud

10.04.17 ... "Ringvaate" reporter Karmel Killandi tegi intervjuu telelegend Mati Talvikuga, kes tähistab 11. aprilli oma 75. sünnipäeva. Juttu tuli nii teletööst kui ka hobidest, mille hulka kuulub näiteks mälumäng.

Hea Teatri auhinna laureaat on näitleja ja lavastaja Juhan Ulfsak

09.04.17 ... Eesti teatriuurijate ja -kriitikute ühenduse Hea Teatri auhinna seekordne laureaat on näitleja ja lavastaja Juhan Uflsak.

Nikolai Bentsler pääses tänu näitlemisele kuritegelikust teest: mul vedas

09.04.17 ... Äsja Eesti parimaks meeskõrvalosatäitjaks nimetatud Nikolai Bentsler tunnistas, et tema näitlejatee ei ole möödunud lihtsalt.

21-aastane traktorist Pille-Riin: saan olla uhke, et toon kõigile toidu lauale

08.04.17 ... Kehtnas elab 21-aastane Pille-Riin Reinaus, kes on valinud endale mehise traktoristi ameti. Aasta künninaise tiitli pani tüdruk juba kaks aastat tagasi taskusse.

Mart Sander jätab uues filmis teleekraaniga hüvasti: enam ei viitsi

08.04.17 ... Näitleja ja saatejuht Mart Sander avaldab homses "Hommik Anuga" saates, et ei tunne enam kaamerate ees seismises kirge.

Suri Briti näitleja Tim Pigott-Smith

08.04.17 ... Baftaga auhinnatud Briti näitleja Tim Pigott-Smith suri 70-aastaselt.

Fotod: Hollandi mehed ühendasid geipaaride toetuseks käed

06.04.17 ... Hollandi mehed ühinesid käest kinnihoidmise aktsiooniga, et toetada riigis elavaid geipaare.

Muusikahuviline Margus võitleb juba aastaid raske haigusega

05.04.17 ... Sclerosis Multiplex on salakaval ja saatuslik haigus, mis tabab eelkõige noori. Nii läks ka muusikahuvilise Marguse Eltsiga.

Vahur Kersna: tänapäeva maailmas tapab sind Selveri toit ja meedia

04.04.17 ... "Ringvaate" reporter Jüri Muttika tegi intervjuu Vahur Kersnaga, kes tähistas hiljuti enda 55. sünnipäeva.

Kalmer Tennosaar solvus Kersna nalja peale: ta ei andestanud mulle elu lõpuni

04.04.17 ... Vahur Kersna avaldas raadioeetris klipi, millega ta solvas endist kolleegi ja kuulsat lauljat Kalmer Tennosaart südamepõhjani.

Kümneaastane dirigent: mulle ei meeldi muusika, mis on väga vali

02.04.17 ... "Hommik Anuga" saates oli külas kümneaastane dirigent Kasper Joel Nõgene, kes on algatanud Tallinna 21. koolis ka enda orkestri. Stuudios tuli temaga juttu nii muusikast, unistustest kui ka rohelisest ühiskaardist, mida Nõgene endale hiljuti sünnipäevaks soovis.

Rein Taagepera: eesti keele püsimine on praeguse noore sugupõlve küsimus

02.04.17 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas emeriitprofessor Rein Taagepera, kes rääkis nii Eesti riigi püsimisest kui ka suurkujudest, kes on meid nii kaugele viinud.

Skype'i looja Niklas Zennström: võtan oma tegevust hingega

31.03.17 ... "Ringvaade" püüdis kaamera ette rootslase Niklas Zennströmi, kes arendas aastate eest Eestis maailma muutnud tarkvara Skype'i.

Fotod: George Michaeliga jäeti hüvasti tagasihoidlikul matusetseremoonial

30.03.17 ... George Michael maeti kolm kuud pärast surma tagasihoidlikul tseremoonial.

Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

29.03.17 ... "Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

29.03.17 ... Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

28.03.17 ... Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

27.03.17 ... Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

27.03.17 ... Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

27.03.17 ... "Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

Alex Lepajõe: produtsendist kelm läks meie looga raha järele

26.03.17 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas ärimees Alex Lepajõe, kes rääkis oma raamatust "Põgenemine" ja lahkarvamusest filmi "Sangarid" tegijatega.

Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

26.03.17 ... "Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

Jüri Nael: pinge ja vaen on need, mis meid väsitavad

26.03.17 ... "Hommikus Anuga" oli külas EMTA lavakunstikooli professor Jüri Nael, kes rääkis tantsust ja teatrist, ühiskonna tervisest ja oma lapsepõlvest.

Motikaid kogunes nii palju, et tuli avada muuseum

25.03.17 ... "Maahommik" käis Saku vallas Kurtnas, kus kohalik mees Urmas Teearu on elu aeg mootorratastega tegelenud. Tulemuseks muuseum.