Inimesed

Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

27.05.17 ... Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

26.05.17 ... Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

Peaminister veedab napi suvepuhkuse looduses

26.05.17 ... Peaminister Jüri Ratas enda sõnul sel suvel küll palju puhata ei saa, kuid randa ja telkima loodab siiski jõuda.

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

25.05.17 ... "Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

"Ringvaade" tutvustas Eesti osavaimat batuudihüpetes

24.05.17 ... "Ringvaade" käis Paides külas Eesti parimal trampoliinihüpete tegijal. Mai Palling tegi meistriga trenni kaasa.

Suri Onu Eskimona tuntud Evald Rooma Uuendatud 15:13

24.05.17 ... Suri vanim Eesti ettevõtja, jäätise tootmisele aluse pannud Evald Rooma, kes sai tuntuks kui Onu Eskimo.

Kalmet hiljutisest tülist Linnateatris: see taandus liialt persoonide peale

23.05.17 ... Näitleja Henrik Kalmeti leping Linnateatriga on lõppenud ning käesolevale hooajalegi joon alla tõmmatud. Seda, mis saab tema suurtest rollidest, ta veel ei tea, kuid tunnistas, et hiljutine lahkarvamus teatriga taandus kahetsusväärsel kombel suurtelt teemadelt persooniküsimuste peale.

Eestlane Raimo Laosma asub rattaga reisile Kaplinna

23.05.17 ... Raimo Laosma on otsustanud ette võtta järjekordse rattaretke ja sätib ennast reedel üksi Kaplinna poole teele.

Suri legendaarne James Bondi näitleja Roger Moore Uuendatud 19:02

23.05.17 ... End igaveseks James Bondina filmiajalukku kirjutanud Sir Roger Moore suri 89 aasta vanusena.

Ülle Rästa: laps on Stigi palju muutnud

21.05.17 ... Veidi üle poole aasta tütar Lumiga isarõõme nautinud Stig Rästa on ema sõnul väga palju muutunud

Põlvas tähistatakse tantsujuhi Maido Saare juubelit

21.05.17 ... Tantsuõpetaja Maido Saar tähistab mais 60. sünnipäeva, mille puhul esitlevad tema praegused ja endised tantsijad Põlvamaa noorterühmast Kagu Kabujalakõsõ ja Kabuvilistlased tantsulavastust "Koos kasvades".

Marko Matvere: Eurovisiooni laulud on hingetud enamasti

20.05.17 ... Muusik, näitleja ja lavastaja Marko Matvere tõdes, et Eurovisiooni muusika on talle sügavalt vastuvõetamatu ning lood, mida seal lauldakse, ei meenuta talle laule.

Vanemuise näitleja Marian Heinat sõidab stipendiumiga end Londonisse täiendama

20.05.17 ... Vanemuise teatri draamanäitleja Marian Heinat pälvis hotell Londoni stipendiumi ning sõidab selle toel end täiendama Euroopa teatripealinna Londonisse.

Peeter Simm: Kuku koosnes korraga kahest poolusest

17.05.17 ... Filmirežissöör Peeter Simm meenutas eile lahkunud näitlejat Arvo Kukumäge, nimetades teda mitme poolusega inimeseks, kes suhtles võrdselt nii presidendi kui ka külajoodikuga.

Kaljulaid: metskannikesed õitsevad Kukumäe mälestuseks

16.05.17 ... President Kersti Kaljulaid postitas sotsiaalmeedias järelhüüde teisipäeval surnud Arvo Kukumäele.

Kaur Kender pakkis kohtusse kaasa vanglakoti

16.05.17 ... Kirjanik Kaur Kender ei osanud ette näha, et Harju maakohtus ta täna õigeks mõistab ning võttis kohtusse kaasa vanglakoti.

Suri Arvo Kukumägi

16.05.17 ... Suri teatri- ja filminäitleja Arvo Kukumägi.

Facebookis ema leidnud naine: Eesti rahvas on ikka super

16.05.17 ... Emadepäeval levis Facebookis kulutulena eestlanna Livika Pallo postitus, kus ta otsis 30 aastat kadunud ema. 12 tundi pärast postituse avaldamist sai Pallo oma emalt esimese telefonikõne.

Billboard valis Kerli kostüümi ajaloo pööraseimate hulka

12.05.17 ... Kuigi Kerli Kõiv Eestit Euroopasse esindama ei pääsenud, köidab ta kirgi ookeani taga. Muusikaleht Billboard valis Kerli muusikaauhindade ajaloo pööraseimate riietujate sekka.

Koit Toome tutvustas Kiievis kaasasolevat pisipoega

11.05.17 ... Koit Toome ja Kaia Triisa esitlesid Richard Toomet, kes kõigest paarinädalasena vapralt oma esimesele Eurovisioonile vanematega kaasa sõitis.

Jaagup Kreem langevarjuõnnetusest: äkki kunagi lähen hüppan veel

09.05.17 ... "Ringvaates" oli külas muusik Jaagup Kreem, kes rääkis stuudios David Longi raamatus "Eluga pääsenud". Samuti rääkis ta 2000. aastal toimunud langevarjuõnnetusest.

Ilmar Raag: minu kogemused on Hannes Võrno omadele vastupidised

07.05.17 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas kaitseväelane ja filmimees Ilmar Raag, kes naases kaheksakuuliselt missioonilt Malist.

Juss Haasma: olen viimasel ajal kaifinud kõike, mis elus toimub

05.05.17 ... Juss Haasma tõdes, et näitlemise kõrval saab teda üha enam näha laval ansambliga Trikster, milles mängimine on tema jaoks tõeline kaif.

Buckinghami palee: prints Philip loobub sügisel ametiülesannete täitmisest Uuendatud 12:10

04.05.17 ... Buckinghami palee teatas neljapäeval, et Briti kuninganna Elizabeth II abikaasa prints Philip kavatseb loobuda oma seniste ametiülesannete täitmisest ning soovib avalikust elust tagasi tõmbuda.

Ilmateadustaja Henri Laumets teeb hobikorras igal aastal keskkooli lõpueksameid

03.05.17 ... ETV ilmateadustaja Henri Laumets rääkis "Ringvaates" oma eriskummalisest hobist. Ta teeb nimelt hobikorras aastast aastasse keskkooli lõpueksameid.

Eesti mehe eraomandis on suures sõjas käinud tank T-34

03.05.17 ... 9. mail tähistatakse paljudes maades Teise maailmasõja või suure isamaasõja lõppu. Viimasel ajal on Venemaa meedias kuulsaks saanud aga suures sõjas käinud tank T-34, mis kuulub – üllatus, üllatus – eestlasele ja millest meil siin suurt ei teata. "Pealtnägija" uuris kes, mis ja miks?

"Ringvaade" tutvustas auhinnatud noori balletitantsijaid

03.05.17 ... Tallinna balletikooli õpilased tulid hiljuti maailma suurimalt noorte tantsukonkursilt koju erakordselt kõrge kohaga. "Ringvaate" reporter Hedli Mangus käis neil külas, et vaadata, millist elu noored balletitantsijad elavad.

Tiia Toomet peab mänguasjamuuseumit oma elutööks

30.04.17 ... Kirjanik Tiia Toomet tähistas 70. sünnipäeva Tartu mänguasjamuuseumis näitusega "Nukurahvas Tiia Toometi kogust".

"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

28.04.17 ... Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

93-aastane Richard Rooden tegi oma 56. orienteerumishooaja avastardi

27.04.17 ... 93-aastane Richard Rooden on Eesti eakaim orienteeruja. Oma 56. orienteerumishooaja avavõistluse tegi ta kodustel Kohtla-Nõmme radadel.

Anu Saagimi asemel hakkab Elu24 juhtima Kertu Jukkum

25.04.17 ... Möödunud nädalal teatas Anu Saagim, et lahkub Elu24 peatoimetaja kohalt. Nüüd on selgunud, et portaale Elu24 ja Limon asub juhtima Kertu Jukkum.

Anne Erm pälvib Tallinna teeneka kultuuritegelase preemia

25.04.17 ... Tallinna Linnavalitsus tunnustab tänavu Tallinna teeneka kultuuritegelase preemiaga Tallinna rahvusvahelise festivali Jazzkaar asutajat, muusikateadlast ja Vikerraadio saatejuhti Anne Ermi.

"Ringvaade" tutvustas vilunud autosisude õmblejat

24.04.17 ... "Ringvaade" rääkis loo Liisi Kuusest, nõutud autosisude valmistajast.

Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

21.04.17 ... "Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

"Ringvaade" tutvustas kaheaastast näitlejat

19.04.17 ... Mai Palling käis Viljandi lasteteatris Reky, kus astub juba enda kaheteistkümnendas rollis lavale kaheaastane Krete Paldra.

Metallikunstnik Tõnu Laugil on maailma suurim koolimärkide kogu

19.04.17 ... "Pealtnägija" rääkis metallikunstnik Tõnu Laugist, kellel on enda sõnul maailma suurim koolimärkide kogu, tema kogusse kuuluvad näiteks ka Raimond Valge ja Gustav Ernesaksa märgid.

Blogija Mallukas oma fenomenist: olin õigel ajal õiges kohas

19.04.17 ... 15-aastasena blogimisega alustanud Mariann Treimann ehk Mallukas on täna ühe populaarsema Eesti elustiiliblogi autor. Naine tunnistas, et ei tea täpselt isegi, mis on tema fenomen.

Leht: Triin Tulev tunnistas, et esitas oma raamatus eksmehe kohta valesid

19.04.17 ... Triin Tulev allkirjastas kohtus kompromissleppe, milles tunnistab, et avaldas nüüd juba lettidelt korjatud ja hävitatud elulooraamatus "Elus" hulga valeväiteid endise elukaaslase Rasmus Vesiloo kohta.

Eestlanna Küprosel: see on ideaalne koht elamiseks

18.04.17 ... Eestlanna Käty Gavriilidis abiellus 2009. aastal Küprose mehega ning kirjutas oma elust Vahemere ääres raamatu "Minu Küpros".

Saagim: kui rahahais hakkab igast küljest ninna lööma, siis see ei toimi

18.04.17 ... Eile lahkus Elu24 peatoimetaja kohalt Anu Saagim, kes vedas Postimehe meelalahutusportaali pea kümme aastat. Naine ütles, et ennustas lahkumist ette juba kuid, sest ärilised eesmärgid on võtmas üle ajakirjandust.

Tatjana Jaanson paneb oma tunded luuleridadesse

17.04.17 ... Sõudmistreener Tatjana Jaanson paljastas oma ootamatu hobi, mis pole sugugi seotud spordiga, vaid hoopis kirjutamisega. Jaanson rääkis, et juba 14-aastaselt kirjutas ta oma esimesed luuleread.

Eestis elav ameeriklane Howard: ujuma oli keerulisem õppida kui eesti keelt

16.04.17 ... Üle kümne aasta Eestis elanud korvpallitreener Howard Frier on otsustanud ennast püsivalt Eestiga siduda.

Jesper Parve: Eesti mehed olge uhked enda üle

16.04.17 ... Maailmarändur ja blogija Jesper Parvest on viimasel ajal saanud Eesti meeste eestkõneleja.

Suri teadaolevalt maailma vanim inimene Uuendatud 22:52

15.04.17 ... Maailma vanimaks ja viimaseks 19. sajandil sündinud elusolevaks inimeseks peetud itaallanna Emma Morano suri laupäeval 117-aastaselt, teatas tema ihuarst.

Oskar Lutsu huumoripreemia sai näitleja Raivo E. Tamm

15.04.17 ... Laupäeval anti Palamusel üle Oskar Lutsu huumoripreemia, mille sai sel korral näitleja Raivo E. Tamm.

Sandra Vabarna sooviks reisida Alaskale ja näha Bruno Marsi kontserti

15.04.17 ... Muusik Sandra Vabarna tiirutab ansambliga Trad.Attack! mööda maailma ja laseb uutel paikadel end üllatada, välistuuride käigus on ta sattunud 28 riiki Kanadast Lõuna-Koreani ja Norrast Tšiilini.

EKRE esinumber kohalikel valimistel Viimsis on Hannes Võrno

15.04.17 ... Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) pani sügisestel kohalikel valimistel oma Viimsi nimekirja esinumbriks peamiselt meelelahutajana tuntust kogunud Hannes Võrno.

Juss Haasma elust Kukerpillidega: magasin Toomas Kõrvitsa kitarrikohvris

15.04.17 ... Kukerpillid teevad praegu 45. sünnipäeva puhul kontserdituuri, kuid 1989. aasta Harku kantri festivalil nohistas lava kõrval und näha nelja-aastane Juss Haasma.

"Ringvaade" testis Jüri Ratase tervisenäitajaid

13.04.17 ... Aprill on südame tervise kuu. "Ringvaade" kontrollis, kas peaminister Jüri Ratase südamega on ikka kõik korras.

Sirje ja Väino Puura selgitasid pikaajalise suhte saladusi

13.04.17 ... 13. aprillil esitlesid Estonia teatri kauaaegsed tippsolistid Sirje ja Väino Puura elulooraamatut "Sirje ja Väino Puura. Elu nagu operett". "Ringvaates" rääkisid nad, mis neid juba üle 40 aasta koos on hoidnud.