Inimesed

Veekunst saab paberile tänu härjasapile

14.12.17 ... Araabia kunstnik Garip Ay õpetab eestlastele reedel Tallinna Õpetajate Majas iidset araabia ebru kunsti.

Lydia Koidula traagiline eraelu: ravimisõltuvus, rinnavähk ja Eesti-kauge abikaasa

13.12.17 ... Paljud ei tea, et isamaalisel poetessil Lydia Koidulal oli äärmiselt keeruline eraelu, ta lõpetas uimastisõltlasena ja tema lapsed kasvasid venekeelseteks. Kui siiani arvati, et Koidula järglased ei hoolinud Eestist ja Eesti riik ei hoolinud neist, siis tuleb välja, et noorem tütar taotles ja sai Eesti kodakondsuse.

Viisakas serveerimine teenib külastaja mugavust

12.12.17 ... Teenindusõpetajalt Reelika Eerikult ilmus äsja raamat "Katame laua".

Kuulsused jagavad sotsiaalmeedias koolikiusu ohvrile toetust

12.12.17 ... Knoxville'ist pärit Keaton Jones pälvis kogu maailma tähelepanu, kui tema ema postitas pojast internetti video, kus koolipoiss räägib oma loo kiusamise ohvriks olemisest.

Teatrikogemuseta neiu hakkab publikus istumise eest palka saama

11.12.17 ... Seni ainult kaks korda lapspõlves teatris käinud Alissija-Elisabet Jevtjukva on teatrikriitiku rolliks valmis ning ootab väljakutseid, mida pakub palgalise teatriskäija amet.

Ahvilised Bramanist Aafrikast ei peletanud

11.12.17 ... Endine sportlane Riho-Bruno Bramanis jutustas seikluslikest reisidest Ugandasse ja Ruandasse.

Isiklik küsimus pani Taukari vaikima: olen pannud lähedaste kannatuse proovile

09.12.17 ... Peagi Saku Suurhallis esinev Karl-Erik Taukar selgitas "Hommik Anuga" saates olukordi, kus fännid on pettununa jäänud ootama tema autogrammi, mida pole kunagi tulnudki ja tunnistas, et igatseb mõningat privaatsust. Küsimus isiklike vigade kohta pani Taukari pikaks ajaks mõtlema.

Kolmandat korda isaks saav Tiidrek Nurme: tahame, et Eesti iive kasvaks

09.12.17 ... Jooksja Tiidrek Nurme elab perega suure osa ajast Keenias. Aafrikasse on koos Tiidrekuga armunud nii tema ema Riina, isa Margus kui ka kallim Maili. Uuele reisile Aafrikasse Maili aga kaasa ei lähe, sest perre sünnib peagi kolmas laps, teatas perekond pühapäevases ETV saates "Hommik Anuga".

Norra kuningliku pere liige süüdistab Kevin Spaceyt ahistamises

08.12.17 ... Norra kuninga Harald V endine väimees, kirjanik Ari Behn tunnistas raadiointervjuus, et näitleja Kevin Spacey on teda seksuaalselt ahistanud.

Uno Kaupmees: kolhoosi- ja pulmapeod rikkusid mu tervise

08.12.17 ... Muusik ja endine raadiodiktor Uno Kaupmees meenutas oma muusikukarjääri ansamblis Krõll ja rääkis diktoritööst Eesti Raadios.

Väike leiutaja Kert unistab suurest lavast

07.12.17 ... Eelmises "Ringvaates" rääkis 10aastane leiutaja Kert Vahtre oma põnevamatest tehnikasaavutustest. Täna selgus aga, et poiss on üliandekas ka muusikas.

Soomlased nurisevad eestlanna kleidivaliku üle presidendi vastuvõtul

07.12.17 ... Soome moeeksperdid pole rahul eestlanna Ly Jürgensoni kleidivalikuga pidulikul presidendi vastuvõtul.

Väike leiutaja minestas, kui tunnustusest kuulis

06.12.17 ... 10aastane Kert Vahtre demonstreeris "Ringvaatele" kiibiga ukselukku, mis tõi talle õpilasleiutiste konkursil oma vanuseklassis parima leiutise preemia.

Müüjaid pahandavad enim saiakesed ja sukkpüksid

06.12.17 ... Rimi parimateks müüjateks valitud Õie Samma ja Tuuli Parts pihtisid, mis müüjatel nende tööprotsessis harja kõige rohkem punaseks ajab.

Akrobaatikatreener: tsirkus on kõige sõbralikum asi maailmas

06.12.17 ... "Ringvaate" stuudios oli külas OMAtsirkuse trupp, mis demonstreeris oma oskusi seoses läheneva esietendusega "Mina-mina-mina!"

Time valis aasta inimeseks naised, kes ahistamise vastu astusid

06.12.17 ... Ajakiri Time valis aasta inimeseks naised, kes ahistamise vastu astusid, nimetades neid "vaikuse murdjateks".

YLE diktor: tore, et kogu maailm osaleb Soome 100. sünnipäeva tähistamisel

05.12.17 ... 6. detsmebril tähistab Soome 100. sünnipäeva ning selleks puhuks kuuleb ETV ekraanil soomekeelset diktoriteksti. Üheks päevaks jõuab ekraanile Yle TV1 diktor Anna-Liisa Tilus, kellega "Ringvaade" ka veidi juttu tegi.

Hans Kaldoja saadetakse viimasele teekonnale laupäeval Pärnamäel

05.12.17 ... Näitleja Hans Kaldojaga saab hüvasti jätta laupäeval, 9. detsembril Tallinnas Pärnamäe krematooriumis.

Viimast päeva saab valida kümne lemmiksoomlase vahel

05.12.17 ... 6. detsembril tähistavad meie põhjanaabrid oma riigi 100. sünnipäeva. Sel puhul valib Vikerraadio kuulajate abil eestlaste lemmiksoomlast. Veel täna saab anda oma hääle kümnele finalistile.

ERR.ee video: Peeter Oja annab nõu, kuidas kirjanikuks saada

04.12.17 ... Kätte on jõudmas aeg, mil kõik tuntud eestlased, kes parasjagu jõulutuurile ei sõida, hakkavad välja andma raamatuid. Samas võib paljudele olla siiski ebaselge, kuidas raamatut üldse kirjutada?

Valter Soosalu: koori ees peab dirigent egost loobuma

04.12.17 ... Koorijuhi ametist komeedina meelelahutustaevasse tõusnud "Näosaate" võitja Valter Soosalu rääkis, et vabakutselisele muusikule mõjub hästi, kui teda teatakse.

Erika Salumäe elus on käes kõige õnnelikum aeg

04.12.17 ... Kahekordne olümpiavõitja Erika Salumäe rääkis Ringvaatele, et naudib iseendaga olemist ning on vanade probleemidega oma elus rahu teinud.

Kreem, Reinsalu ja Uuspõld avaldasid Soomele armastust

03.12.17 ... Laulja Jaagup Kreem ning näitlejad Elisabet Reinsalu ja Jan Uuspõld rääkisid Hommik Anuga saates, mis paneb neid Soomet nii palavalt armastama.

Anoreksiast taastuv Eliis: Tahtsin olla ideaalne tüdruk

03.12.17 ... Raamatu "Teibitud suu. Tüdruk, kes lõpetas söömise" autor Eliis Grigor rääkis "Hommik Anuga" saates siiralt oma võitlusest söömishäirega, mis võinuks talle elu maksta.

Riho Unt mängib ikka veel nukkudega

02.12.17 ... Eesti animatsiooni grand old man Riho Unt oli pühapäeval nukufilmi 60. juubeli puhul Prillitoosis külaliseks ning jutustas, kuidas sünnivad tema lood ja karakterid.

Uno Kaupmees suhtub esinemispakkumistesse valivalt

02.12.17 ... Kunagine menulaulja Uno Kaupmees räägib sel pühapäeval saates "Hommik Anuga", miks teda viimasel ajal nii vähe näha on.

Viktoria Ladõnskaja ja Meelis Kubits abiellusid

02.12.17 ... Riigikogu liige Viktoria Ladõnskaja ning suhtekorraldusguru Meelis Kubits on eilsest alates abielus.

Andres Dvinjaninovis segunevad näitleja ja pankur

02.12.17 ... Ehkki Andres Dvinjaninov peab pangandust rutiinseks elualaks, tunnistab ta, et Tartu ülikoolis kolme aasta jooksul rahanduse ja krediidi eriala õppimine annab talle teatud enesekindluse rahaasjade ajamisel.

Daniel Levi elule annab usk fookuse

01.12.17 ... Peatselt tuurile suunduv muusik Daniel Levi tunnistas Ringvaatele, et kristlasena on advendiaeg ja jõulud talle erilise tähendusega.

Garmen Tabor: Hans Kaldojast õhkus väärika näitleja hoiakut

01.12.17 ... Endine kolleeg ja lavapartner Garmen Tabor meenutas täna lahkunud Hans Kaldoja kui vana kooli näitlejat kõige paremas mõttes.

Galerii ja videod: Tagasivaade Hans Kaldoja mitmekülgsetele rollidele

01.12.17 ... Täna suri pärast rasket haigust armastatud näitleja Hans Kaldoja.

Vikerraadio kuulajad nimetasid 10 lemmiksoomlast

01.12.17 ... 6. detsembril tähistavad meie põhjanaabrid oma riigi 100. sünnipäeva. Sel puhul valib Vikerraadio kuulajate abil eestlaste lemmiksoomlast.

Suri näitleja Hans Kaldoja

01.12.17 ... Täna lahkus raske haiguse tagajärjel näitleja Hans Kaldoja (15.11.1942–01.12.2017).

Elisabet Reinsalu nimetas end inspireerinud Soome meganaisi

01.12.17 ... Järgmisel nädalal tähistavad soomlased oma riigi 100. sünnipäeva. Kuulsad eestlased meenutasid sel puhul oma põnevaid kogemusi Soomega. Näitleja Elisabet Reinsalu luges ette need Soome naised, kes on teda elus mõjutanud.

Ott Kiivikas: inimesi eristab oskus enda üle naerda

01.12.17 ... Täna, 1. detsembril kell 18 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus elulooraamatu „Visa hing. Ott Kiivikas“ esmaesitlus, kus raamatu peategelase Ott Kiivikasega vestlevad raamatu autor Kaire-Külli Vaatmann ja Jüri Muttika.

Eestlane püüdis omasuuruse kala

30.11.17 ... Eesti kalamees Allar Oeselg püüdis Aafrikas 80-kilose tuunikala.

Jaagup Kreemist sai rokkar tänu Helsingi sillaalusele grafitile

30.11.17 ... Nädala pärast tähistavad soomlased oma riigi 100. sünnipäeva. Kuulsad eestlased meenutasid sel puhul oma põnevaid kogemusi Soomega. Jaagup Kreem tunnistas, et just Soomes elades otsustas ta, et saab kunagi rokkariks.

Austraalia pakub prints Harryle kohta poissmeesteõhtuks või mesinädalateks

30.11.17 ... Austraalia valitsus on teinud prints Harryle ettepaneku veeta poissmeesteõhtu või mesinädalad just nende juures.

Ott Kiivikas: pärast võistlust söön ja joon nagu tavaline inimene

29.11.17 ... Kirjastus Helios andis välja teose "Visa hing. Ott Kiivikas", mis võtab kokku Eesti esikulturisti Ott Kiivika senise elu. "Ringvaate" stuudios rääkis ta lähemalt sellest, mida ta kulturistielust väljaspool teeb.

"Kevade" Teelest on tänaseks saanud Hiina vaimsete praktikate õpetaja

29.11.17 ... Ehkki rahva armastus filmi "Kevade" vastu on selle ilmumisest alates püsinud kustumatu, on Raja Teelet kehastanud Riina Hein hoidnud aastate jooksul madalat profiili ja andnud aastate jooksul vähe intervjuusid.

Putini tütre isikut kinnitanud kolleeg võttis oma sõnad tagasi

29.11.17 ... Maailma akrobaatilise rock'n'rolli konföderatsiooni (WRRC) asepresident Manfred Mohab, kes pühapäeval kinnitas uudisteagentuurile Reuters, et Venemaad esindava tantsija Jekaterina Tihhonova näol on tegu president Vladimir Putini noorema tütrega, võttis hiljem uudisteagentuuriga ühendust ja väitis, et kuulis küsimust valesti ning ei saa kinnitada, et teab, kes on Putini tütar.

"Kevade" Raja Teelena tuntud Riina Hein tegi elus kannapöörde

29.11.17 ... ETV "Pealtnägija" uurib täna, mis on saanud Eesti sajandi filmiks valitud "Kevade" naispeategelasest Raja Teelest, keda kehastas Riina Hein.

Kalmus esimesest dopingukeelust: kellelegi oli vajalik, et mind pole Oti kõrval

29.11.17 ... Reedel esitleb kulturist Ott Kiivikas enda elulooraamatut "Visa hing," mis on juba praegu raamatupoodides saadaval. Vikerraadio "Vikerhommikus" käis raamatust rääkimas Kiivika omaaegne üks suuremaid konkurente Marek Kalmus.

Katrin Siska: koduperenaine olles on oluline osata hästi süüa teha

28.11.17 ... Vanilla Ninjast tuntuks saanud Katrin Siskal ilmus uus kokaraamat "Rõõm toidust. Püsi terve, energiline ja sale".

Jesper Parve viibib koos tuhandete turistidega Bali saarel lõksus

28.11.17 ... Kuna Bali saarel ajab vulkaan nimega Agung ohtralt suitsu välja ning saarel voolavad külma laava jõed, suleti sealne lennujaam ning turistid jäid lõksu.

Prints Harry ja Meghan Markle abielluvad mais Windsori lossis

28.11.17 ... Kensingtoni palee kinnitusel abielluvad prints Harry ja Meghan Markle järgmise aasta mais Windsori lossi kabelis.

Kolleeg kinnitas: Vene tantsija Jekaterina Tihhonova on Putini tütar

28.11.17 ... Vene tantsija Jekaterina Tihhonova kolleeg maailma rock'n'rolli konföderatsioonist kinnitas, et Tihhonova on Venemaa presidendi Vladimir Putini noorim tütar.

Heli Lääts ja Voldemar Kuslap vaatasid tagasi muusikuteele

27.11.17 ... Georg Otsa koolis Kuulsuste Kojale enda jaoks olulised mäletusesemed kinkinud armastatud lauljad Heli Lääts ja Voldemar Kuslap meenutasid oma säravamaid momente muusikuteel.

Hendrik Sal-Saller: südamest loodan, et pojast sirgub intelligentne ja tore mees

27.11.17 ... Muusik Hendrik Sal-Saller avaldas, et laseb pojal ise oma otsuseid teha ning liigset rangust nende kodus pole.

Prints Harry kihlus näitlejannast elukaaslase Meghan Markle'iga

27.11.17 ... Briti prints Harry ja tema näitlejannast elukaaslane Meghan Markle kihlusid.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: