Inimesed

Foto: Siret Kotka-Repinski võttis Rakvere võimuleppe allkirjastamisele kaasa pisipoja

17.10.17 ... Rakveres allkirjastasid Reformierakond, IRL ja Keskerakond teisipäeva pärastlõunal koalitsioonileppe. Keskerakonda esindas Siret Kotka-Repinski koos värske ilmakodanikuga.

Liibanonist bakteri saanud La La Ladiese laulja sattus haiglasse

17.10.17 ... Ansambel La La Ladies käis hiljuti Lõuna-Liibanonis ÜRO rahuvalvemissioonil teenivatele Eesti kaitseväelastele esinemas. Laulja Kethi Uibomägi korjas missioonilt pisiku ja sattus haiglasse.

Hendrik Toompere jr isadusest: tähelepanu nihkub iseendalt täielikult ära

16.10.17 ... Näitleja Hendrik Toompere jr perre sündis teine laps ning mees jagas oma kogemusi isadusest.

Valimiste vanim, 94-aastane kandidaat kogus 15 häält: peab olema rahul

16.10.17 ... Viljandi ettevõtja Karl Luht tähistas suvel 94. sünnipäeva ning oli vanim kandidaat seekordsetel valimistel. Mees kogus Viljandis 15 häält.

Nellyt vägistamises süüdistanud naine võttis kaebuse tagasi

16.10.17 ... Naine, kes süüdistas räppar Nellyt vägistamises, palus politseil juhtumi uurimine lõpetada.

Björk: mind ahistas Taani režissöör

16.10.17 ... Islandi lauljatar Björk avaldas Facebooki vahendusel oma kogemuse ahistamisega, viidates Taani režissöörile.

Marek Reinaas: nõukaaegsest mõtteviisist tahaks lahti saada

15.10.17 ... Valimiste valvur Marek Reinaas ütles saates "Hommik Anuga", et kuigi kümme aastat tagasi käitusid kandidaadid valimiste aegu märksa rämedamalt, tuleb poliitikute nõukaaegne mõtteviis esile endiselt, väljendudes lindilõikamistes ja sisutühjas eneseeksponeerimises.

Metsamees Indrek Vainu: mootorsaag teeb häält ja võtab bensiini

14.10.17 ... IT-mees Indrek Vainu käis kümmekond aastat tagasi sõbra sünnipäeval metsas ja kanuuga sõitmas. Metsa ta jäi.

Video: märulistaar Steven Seagal kohtus Manilas president Dutertega

13.10.17 ... USA näitleja Steven Seagal külastas käesoleval nädalal filmimiskohti otsides Filipiine ning kohtus Manilas ka riigi presidendi Rodrigo Dutertega.

USA ja Briti võimud asusid Weinsteini vastu esitatud süüdistusi uurima

13.10.17 ... USA ja Ühendkuningriigi võimud on algatanud ametlikud juurdlused filmiprodutsent Harvey Weinsteini vastu esitatud seksuaalsuhtele sundimise ja vägistamissüüdistuste alusel.

Sofi Oksanen kirjutas Melania Trumpile avaliku kirja

12.10.17 ... Eesti juurtega soome kirjanik Sofi Oksanen kirjutas avaliku kirja, milles kutsus USA presidendi Donald Trumpi abikaasat Melania Trumpi üles võtma suurriigi esimese naisena aktiivsemat rolli ning murdma seeläbi ka lääneriikides levinud "idaeuroopa tüdruku" stereotüüpi.

Galerii: Tallinna moenädalal pälvis kuldnõela Kristina Viirpalu

11.10.17 ... Kolmapäeval algas Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week, mille tipphetk oli moeauhindade - kuld- ja hõbenõelte üleandmise gala.

Grete Paia koolikiusamisest: olen koolis nutnud ja end tualetti lukustanud

11.10.17 ... USA-s käib koolikiusamise vastane kampaania #puberme, kus maailmakuulsad staarid jagavad oma kooliaja pilte. Oma kogemusest koolikiusamisega rääkis ka laulja Grete Paia, kes puutus sellega kokku puberteedieas aknega võideldes.

Endine NFL-i mängija süüdistab Hollywoodi prominenti ahistamises

11.10.17 ... Ameerika jalgpalli NFL-i endine mängija ja näitleja Terry Crews avaldas, et produtsent Harvey Weinsteini juhtum põhjustas talle posttraumaatilise stressihäire, sest meenutas vahejuhtumit aasta tagasi.

"Ringvaate" postkaart: Kersti Kaljulaidil täitus aasta presidendiametis

10.10.17 ... "Ringvaade" tervitas Eesti Vabariigi presidenti videopostkaardiga. Kersti Kaljulaidil täitus teisipäeval esimene aasta ametis.

Briti peaminister Theresa May kannab erilistel sündmustel Eesti disaineri loomingut

10.10.17 ... Moekunstnik Karl Kristian Steinberg teeb riideid Suurbritannia peaministrile Theresa Mayle ja esitleb sel nädalal TallinnFashion Week'il oma esimest Eesti kollektsiooni "Pocahontas"

Sandra Ashilevi ületas lapsepõlvehirmu: kõik on ületatav

10.10.17 ... Näitleja ja laulja Sandra Ashilevi, kelle ühed esivanemad on pärit Aafrikast, teised on aga elanud juba aastasadu siin paesel pinnal, ületas oma lapsepõlvehirmu ja seadis sammud Otepää seiklusparki, et seal kõrgustes liuelda.

Meenutus puberteedieast: kuulsused aitasid piinlike fotodega orkaaniohvreid

10.10.17 ... Hollywoodi staarid on viimasel ajal näidanud oma teist külge, postitades sotsiaalmeediasse meeleolukaid pilte oma puberteedieast. Aktsiooni taga on saatejuht Stephen Colbert, kes aitas sel viisil koguda miljon dollarit heategevuseks.

Piip ja Tuut Hiina tuurist: lastele lähevad peale samad trikid mis Eestis

09.10.17 ... Eesti tuntuimad klounid Piip ja Tuut käisid sel aastal juba teist korda Hiina tuuril, kus nad andsid kohalikele lastele etendusi. "Ringvaates" selgitasid nad, millised naljad meeldivad Hiina lastele.

Anne Veski oma kogemusest perevägivallaga: Jaak andis ka kätele valu

09.10.17 ... Ka pealtnäha suurepärastel asjadel siin elus kipub olema oma hind. Anne Veski meenutas abielu oma tütre isa Jaak Veskiga ning tunnistas, et tähelend Nõukogude Liidus tekitas mehes palju probleeme.

Ahistamissüüdistustega Harvey Weinstein vallandati filmistuudio juhi kohalt

09.10.17 ... Mõjuka filmistuudio ja -levitaja The Weinstein Company juhina töötanud Harvey Weinstein vabastati pärast ahistamissüüdistuste avalikuks tulemist töökohalt.

Faime Jürno meenutas nõukogude modelli elu: meil puudus konkurents

08.10.17 ... "Prillitoos" külastas nõukogude aja tippmodelli ja näitlejat Faime Jürnot tema maakodus.

Katrin Karisma: ma enam ei julge vastutada terve Eesti eest

07.10.17 ... Pühapäeval tele-eetrisse jõudvas saates "Hommik Anuga" ütles näitleja Katrin Karisma, et ei plaani enam poliitikas kaasa lüüa.

ERR.ee video | Poom Klavanile: palju sul on ette kirjutatud, mida võid süüa?

06.10.17 ... Inglise jalgpalli kõrgliigasse on jõudnud vaid kaks eestlast – kauaaegne Eesti koondise väravavaht, praegune väravavahtide treener Mart Poom ja koondise kapten Ragnar Klavan. ERR-i palvel rääkisid mehed teineteisele enda kogemustest Premier League’is.

Jaagup Kreem läbis 5000 kilomeetrit mootorrattal: see on hullumeelsus

03.10.17 ... Jaagup Kreem sõitis mootorrattaga Rumeeniasse loomereisile, et suvi Euroopast üles leida.

Disney tegevjuht mälestas Las Vegase tulistamises hukkunud kolleegi

03.10.17 ... Walt Disney Company tegevjuht Robert Allen Iger mälestas Las Vegase tulistamises hukkunud kolleegi Carrie Barnette'i.

Eve Kivi: kandideerin, et aidata

02.10.17 ... Eve Kivi kandideerib kohalike omavalitsuste valimistel Reformierakonna nimekirjas Lasnamäel. Miks, küsis "Ringvaade".

VIDEO | Milliste spordialadega on tegelenud ERR-i juhatuse esimees?

02.10.17 ... 1. juunist alustas Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimehena tööd Erik Roose. ERR-i sporditoimetus uuris, milline on tema seos spordiga ja milline on tema peamine eesmärk ERR-i juhina just sporditoimetusega seoses.

24 aastat R2-s saadet teinud Saaremets tülpimust ei tunne

29.09.17 ... Raul Saaremets läks 1993. aastal Raadio 2 tingimusel, et mängib seal ainult sellist muusikat, mida ise tahab. Enda sõnul pole ta selle 24 aasta jooksul kordagi väsimust või tülpimust tundnud.

Contra jookseb Läti luuleklassiku auks 160 kilomeetrit

28.09.17 ... Luuletaja ja läti keelest tõlkija Contra jookseb Läti luuleklassiku Eduards Veidenbaumsi 150. juubeli puhul tema Tartu kodust kuni tema majamuuseumini Lätis Kalāčis, Valmiera ja Cēsise vahel.

Tippkohtumiseks Tallinna saabunud külalised lõõgastuvad Stingi kontserdil

28.09.17 ... Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumisele saabuvad külalised suunduvad reede õhtul lõõgastuma Saku Suurhalli Stingi kontserdile.

Transsooline Mart: minu keha on minu kodu, olen sellega rahul

28.09.17 ... Sel nädalal mängitakse Eestis Soome lavastaja Teemu Mäki lavastus "Muutujad", kus transsoolised räägivad oma lugu. Eesti transsooline mees Mart jagas oma kogemusi.

Rasmus Puuri hommikune kohmetus: helilooja sattus ühte lifti peaministriga

26.09.17 ... Kui aastavahetusel sattus peaminister Jüri Ratas ühte lifti Donald Trumpi ja Vladimir Putiniga, siis täna hommikul oli tema liftikaaslaseks helilooja Rasmus Puur. Puur jagas meeleolusid Raadio 2 otse-eetris vahetult pärast kohtumist.

Tartu noormehed päästsid südamerikkega mehe elu

24.09.17 ... 700 inimest kaotab kellegi juuresolekul elu südame äkksurma tõttu. Kolm Tartu noormeest näitasid aga üles suurt vaprust ning päästsid suvel võõra inimese elu.

Colin Firth võttis Itaalia kodakondsuse

24.09.17 ... Colin Firth võttis vastuseks Suurbritannia lahkumisele Euroopa Liidust Itaalia kodakondsuse.

Lauri Leesi peab koolijuhi ametit paljuks: tahaksin olla tavaline õpetaja

24.09.17 ... Koolijuht Lauri Leesi alustas sel aastal Prantsuse Lütseumi direktorina juba 25. hooaega. Korduvalt poliitikasse kutsutud Leesi tunnistas, et tegelikult talle liigne tähelepanu ei meeldi. 

Kolleegid Voldemar Kuslapist: temas on säilinud erksus ja nooruslikkus

24.09.17 ... Täna 80. sünnipäeva tähistava Voldemar Kuslapi kolleegid Sirje ja Väino Puura kirjeldavad legendaarset muusikut noorusliku artistina, kellelt on, mida õppida.

Suri soulilegend Charles Bradley

24.09.17 ... Soulilegend Charles Bradley suri 68-aastaselt vähki.

Suri muusik Uku Kuut

23.09.17 ... Muusik Uku Kuudi abikaasa Kertu Silla-Kuut teatas oma mehe surmast.

Teletäht Moidela Tõnissoni tütar: inimestega suhtlemine istus ja sobis talle

23.09.17 ... Teletäht Moidela Tõnissoni tütar Katrin Hiir-Käärik meenutas oma ema kui naiselikku ja kultuurihuvilist naist, kes pühendas suure osa oma elust teletööle.

Uhke pulmapeo maha pidanud Oliver Rõõmus: abielu on eluaegne pühendumine

21.09.17 ... 17. septembril sõudis abieluranda Púr Múdd’i muusik Oliver Rõõmus, kes sõlmis liidu oma kaasa Joannaga.

Robert Davi ERR-ile: proovin Brežneviks kehastudes leida tema inimlikku külge

21.09.17 ... Eestis esinev Robert Davi kehastub uues filmis "Reagan" Nõukogude Liidu riigijuhiks Leonid Brežneviks.

Möödub 88 aastat Edgar Valteri sünnist

21.09.17 ... Täna, 21. septembril 2017 oleks Edgar Valter saanud 88-aastaseks.

Üllar Saaremäe: olen kõige õnnelikum praeguses eluetapis

20.09.17 ... Üllar Saaremäe suundus poliitikaasse ning põhjendas Rakvere teatri loomingulise juhi kohalt lahkumist.

Krister Kivi: viimasel ajal peetakse mind häirivalt sageli Tõnu Trubetskyks

19.09.17 ... Eesti Ekspressi ajakirjanik Krister Kivi kandideerib kohalike omavalitsuste valimisel üksikkandidaadina. Kivi ütles, et asi algas küll ajakirjandusliku eksperimendina, aga see ei tähenda, et ta valimisi tõsiselt ei võtaks.

Leelo Tungal sattus arvutimängude küüsi: tööle minnes olid silmad punased

19.09.17 ... "Plektrummi" hooaja esimese saate külaliseks oli kirjanik Leelo Tungal, kellega arutleti selle üle, millised on tänased lapsed ja nende lugemus.

Maailmarändur Kerli Nõu: me kõik tahame olla armastatud ja tunnustatud

17.09.17 ... Üle saja riigi läbi rännanud ja raamatu "Mina ja maailm. Valitud lugusid 102 riigist" autor Kerli Nõu arvates on inimesed maailmas sarnasemad kui võiks arvata.

Voldemar Kuslap "Mustamäe valsist": hambakroonid lähevad siniseks, kui pean seda laulma

17.09.17 ... Tuleval nädalal tähistab legendaarne laulja Voldmar Kuslap oma 80. sünnipäeva ning on sel puhul pannud suure osa oma elutööst värskesse albumikogumikku.

Kirjanik Margus Karu lahkumise taga oli sügav depressioon

16.09.17 ... Pühapäeva hommikul on saates "Hommik Anuga" külas varalahkunud kirjanik Margus Karu õde Karin Salumäe ja sõber Jim Ashilevi, kes räägivad lähemalt tõsise depressiooni tagajärgedest.

Kadastik: meediaäri eetilised standardid on langenud 1990ndate tasemele

16.09.17 ... Eesti Meedia endine juht Mart Kadastik leiab, et meediaäri eetilised standardid on langenud tagasi 1990. aastate tasemele.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: