Daniel Radcliffe tõttas Londonis appi mopeediröövlite ohvrile ({{commentsTotal}})

Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe Autor/allikas: AFP/Scanpix

Näitleja Daniel Radcliffe tõttas Londoni tänavatel appi turistile, kes sattus kahe mopeediga sõitnud tänavaröövli ohvriks.

"Harry Potteri" filmidest tuntud staar oli üks inimestest, kes mehele appi tõttas. Mopeediga vargad tõmbasid mehe käest Louis Vuittoni koti ning tekitasid ohvrile näohaava, vahendas Independent.

Pealtnägija David Videcette rääkis meediale, et märkas kaht veidralt käituvat meest ning asus neid jälitama, püüdes mopeediga mehi oma autoga peatada, kui nad noa välja tõmbasid.

Kui Videcette ohvri juurde naases, leidis ta Radcliffe'i, kes mehe eest hoolitses. "See oli ebareaalne moment. Ma ütlesin, et sa oled ju Daniel Radcliffe ja ta kinnitas seda," meenutas pealtnägija.

Näitleja esindajad on kinnitanud, et kuriteopaigal oli tõesti Daniel Radcliffe, kuid keeldusid edasistest kommentaaridest. "Ta oli väga sõbralik. Paljud staarid ei oleks peatunud, et aidata. Ohver oli endast väljas," meenutas Videcette juhtunut.

Viimasel ajal on Londonis toimunud mitmeid intsidente, kus mopeedijuhid inimesi ründavad. Laupäeval teatas kohalik politsei, et nad said väljakutse, kus mopeedijuhile tungisid kallale samuti mopeediga sõitnud mehed, kes kannatanule mürgist ainet peale viskasid. Samal päeval sai mees surma mopeediga meeste noarünnaku tagajärjel.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.