Augustis kõlavad üle Eesti Dave Bentoni laulud ({{commentsTotal}})

Dave Benton
Dave Benton Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Augustis suundub Dave Benton kontserdituurile "Parimad laulud", et rõõmustada publikut kaunimate lugudega oma repertuaarist.

"See on meie traditsiooniline iga-aastane tuur, kus oleme laval Margus Kappeliga, aga sellel aastal oleme triona, sest meiega liitus Madis Arvisto. Nagu igal aastal, on meie repertuaar rajatud romantilistele ja väga intiimsetele lauludele, mis annab inimesele võimaluse nautida kvaliteetaega oma kaaslasega," rääkis Dave Benton. "Ma tahan, et iga aasta erineks millegagi eelmistest, et mitte laulda aastast aastasse samu laule. Sellisel juhul publik tüdineks üsna kiiresti. Tõeline väljakutse on leida just need õiged laulud. Me teeme selles osas Marguse ja Madisega väga tihedalt koostööd," lisas Benton.

Benton laulab tuuril nii eesti kui ka inglise keeles, teiste hulgas kõlavad "Suveöö", "Saare naine", "Soe pisar" ja aegumatu "Kui jaamast lahkub rong". Kontserte antakse seitsmes Eesti kaunis kontserdipaigas. 

Teisipäeval, 1. augustil toimub kontsert Vihula mõisa aias; kolmapäeval, 2. augustil Tallinn, Jaani kirikus; neljapäeval 3. augustil, Anija mõisa aias; reedel 4. augustil Kernu mõisa aias; pühapäeval 6. augustil Pärnus, Ammende Villa aias; kolmapäeval, 9. augustil Kuressaare, Arensburgi Hotelli terrassil ja reedel, 11. augustil, Tartumaal, Luke mõisa aias.

Esimene kontsert saab toimuma Vihula mõisas. "Vihulaga on nii, et seal on edu alati tagatud. Seal on alati meeldiv tagasi olla, tänu inimestele, kes seal on, ja mõis ise on võrratult ilus. Näen seal alati armunuid paare ja see on väga romantiline, sest on näha, et koht ja inimesed on õigel hetkel kokku saanud, ja kuulajad naudivad õhtut," jutustas muusik.

 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.