Daniel Craigi näeb ilmselt ka 25. Bondi-filmis ({{commentsTotal}})

Daniel Craig
Daniel Craig Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Daniel Craig on jõudmas lõpusirgele läbirääkimistega legendaarse James Bondi teemaliste filmide produtsendi Barbara Broccoliga ning astub ilmselt Briti spiooni rollis üles ka viiendat korda.

Kuigi Craig teatas 2015. aastal, et lõikab endal pigem randmed läbi kui asub taas kehastama James Bondi, tundub, et filmitegijad on temaga siiski kokkuleppele jõudnud, kirjutab Movieweb.

Uus linateos filmitakse teadaolevalt Horvaatias ja võtted peaksid algama 2019. aastal.

Pärast viimase filmi "Spectre" linastumist on palju spekuleeritud teemal, kes võiks olla järgmine James Bondi osatäitja. Pakutud on näiteks Idris Elbat, Tom Hardyt, Damian Lewist, Aiden Turnerit ja James Nortonit.

Juba sahistatakse ka uue Bondi-filmi tunnuslaulu teemal, mida võiks kuulduste kohaselt esitada taas Briti laulja Adele, kelle sulest pärineb ka "Skyfalli" nimilugu.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.