Leigo festival saab 20. sünnipäeva puhul uue suure järvelava ({{commentsTotal}})

Leigo Järvemuusika
Leigo Järvemuusika Autor/allikas: Merle Lust

Sellel aastal saab Leigo Järvemuusika festival 20. sünnipäeva puhul uue grandioosse ujuvlava, mis toob artistid publikule lähemale.

Tänavu augustikuu esimesel reedel ja laupäeval, 4. ja 5. augustil toimuva Leigo festivali üks põnevamaid atraktsioone on spetsiaalselt sündmuseks suurele järvele ehitatav ujuvlava, mis teeb muusika ja vaatemängu nautimise veelgi erilisemaks, kirjutab Postimees.

Lähtudes Leigo Järvemuusika spetsiifikast, milles on alati väga tähtsal kohal olnud maastik ja tuleetendus, valmistatakse nii paviljon-lava katus kui ka külgseinad läbipaistvast polükarbonaadist. Lava arhitektuuri on loonud Tõnu Tamm koos oma poja Taavet Tammega, kes abistas omalt poolt insenertehniliste lahendustega.

"Antud lava mahutab üle kahesaja inimese ja selleks, et orkester ning koorid kenasti lavale pääseks, ehitatame suisa 24 meetri pikkuse ujuvsilla," rääkis Tõnu Tamm.

Toimetaja: Kerttu KaldojaEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
AK käis Pärnus laste surfilaagris

"Aktuaalne kaamera" külastas nädalavahetusel Pärnus laste surfilaagrit.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.