"Klassikokkutuleku" järjefilmiks otsitakse taustanäitlejaid ({{commentsTotal}})

"Klassikokkutulek" Autor/allikas: Andres Teiss

Peagi alustatakse "Klassikokkutuleku" teise osa filmimisega ning võteteks otsitakse taustanäitlejaid.

"Tahad saada Hollywoodi staariks? Jah? Meie pakume hüppelauda. Nimelt otsime taustanäitlejaid vanuses 21+ mängufilmi "Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused", mis jõuab kinodesse 2018. aasta veebruaris," kutsutakse üles filmi Facebooki lehel.

Möödunud aastal populaarseima kodumaise filmi tiitli saanud "Klassikokkutuleku" teise osa tegevus võetakse enamjaolt üles Saaremaal. Filmi võtted toimuvad juulis ja augustis ning see esilinastub tuleva aasta veebruaris Kuressaare linnateatris. Filmimist alustatakse 16. juuli Lääne-Virumaal. 

"Klassikokkutuleku" teises osas korraldavad Mart (Mait Malmsten) ja Andres (Ago Anderson) sõber Toomasele (Henry Kõrvits) meeldejääva poissmeesteõhtu, mis on stardipauguks pöörasele roadtrip’ile täis piinlikke äpardusi, sarmikat kohmakust ja katastroofilisi otsuseid. Stsenaariumi kohendab Eesti oludesse taas Martin Algus, režissöör on René Vilbre ja produtsent Taska Film.

Ankeeti filmis osalemiseks saab täita SIIN, ning oma foto tuleb saata aadressile johanna@stellar.ee.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.