Metsatöll ja Kadri Voorand ühendavad jõud ({{commentsTotal}})

Metsatöll
Metsatöll Autor/allikas: Jelena Jakovljevic

Sel nädalalõpul Pärnus toimuval Watergate World Music festivalil astub põrgulaval üles ainulaadne kooslus - Metsatöll ja Kadri Voorand.

Festivali peakorraldaja Priit Valkna sõnul segavad Metsatöllu liikmed juba 1999. aastast osavalt Eesti folkloori ja metalit. "Ainult Watergate'il lisandub sellele segule Eesti aasta naisartist ning parima jazzalbumi tegija Kadri Voorand," kirjeldas Valkna.

Kadri Voorandi kirglik esitusstiil, fantaasiarikkad improvisatioonid ja isikupärane looming vaimustavad nii kodupublikut kui ka jazzisõpru mitmel pool maailmas. Esimeste seas on ta pälvinud noore jazzitalendi auhinna, noppinud parima jazzartistina maineka Danske jazziauhinna, kuulunud oma albumitega Euroopa Jazzmeedia edetabeli TOP kümnesse, korjanud hulgaliselt nominatsioone Eesti muusikaauhindadelt ning pälvinud rohkelt positiivset tähelepanu nii meedias, kaaskolleegidelt kui ka publikult.

Watergate World Music festival algab juba reedel. Metsatöll ja Kadri Voorand on üks laupäevastest peaesinejatest kõrvuti Villu Veski World Music Orchestra ning Jeemeni, Iisraeli ja Hispaania muusikute kooslusega Yemen Blues.

Toimetaja: Rutt ErnitsEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
AK käis Pärnus laste surfilaagris

"Aktuaalne kaamera" külastas nädalavahetusel Pärnus laste surfilaagrit.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.