"Klassikokkutuleku" võimaliku kolmanda osa linastusaeg on paigas ({{commentsTotal}})

"Klassikokkutulek" Autor/allikas: Andres Teiss

Sel ajal kui fännid on koondanud oma tähelepanu menuka komöödiafilmi "Klassikokkutulek" teise osa ootamisele, on juba paika pandud kolmandagi filmi linastumise aeg – 2019. aasta veebruar.

Mis on teoksil kolmandas osas, seda lavastaja René Vilbre ja produtsent Kristan Taska veel ei avalda, kirjutab Õhtuleht.

"Ma ei mõtle selle peale, tegelen praegu teise osaga. Usun, et kolmas on paika pandud igaks juhuks, aga eks see sõltu teise osa edust," lausus Vilbre.

Filmilevituse pealik Siim Rohtla sõnul on kuupäev kalendris kirjas, aga töö kolmanda osa kallal pole veel lahti läinud.

Möödunud aastal populaarseima kodumaise filmi tiitli saanud "Klassikokkutuleku" teise osa tegevus võetakse enamjaolt üles Saaremaal. "Klassikokkutulek 2 – Pulmad ja matused" võtted toimuvad juulis ja augustis.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.