Curly Stringsi muusika on ka kõige karmima olekuga lavamehed nutma pannud ({{commentsTotal}})

Sel suvel avaldab Curly Strings oma uue albumi "Hoolima" ning juba peagi sõidetakse tuuritama Kanadasse, USA-sse ja Euroopasse.

Bändi lauljatar Eeva Talsi kinnitas, et eestikeelne muusika töötab välisriikides väga hästi. "Me oleme niimoodi välja mõelnud oma kontserdikava, et me alati tõlgime enne, vahest ka kohalikus keeles, ja siis laulame eesti keeles ja see on alati maagilisem kui lauldakse näiteks inglise keeles," kirjeldas Eeva Talsi ETV "Terevisioonis".

Eestikeelne muusika on bändiliikmete sõnul pannud nutma ka kõige karmima olekuga lavamehed. Just pisarsilmsed fännid on need, kes Curly Stringsi liikmetele enim hinge lähevad. "Lavamanager, kes on juba ligi 50-aastane härrasmees, tuleb pärast ja tal on pisarad silmis," meenutas Villu Talsi üht emotsionaalsemat seika.

Curly Stringsi uus plaat tuleb välja juba juuli lõpus. Plaadil kõlavad kümme laulu salvestati Hispaanias seitsme päevaga. "Olid ülitihedad päevad, alustasime hommikul kella üheksast ja lõpetasime kahe-kolme ajal öösel. Niimoodi iga päev, tohutult intensiivne ja äge aeg," rääkis Eeva Talsi.

Hispaaniasse sõitis bänd oma produtsendi Casey Driesseni pärast. "Kuna tema elab seal ja viis meid kokku ühe suurepärase helimehega, kes on salvestanud Michael Jacksonit, R.E.M-i, The Waterboysi, Paolo Nutinit - maailmanimesid. Meil kuidagi jälle asjade kokkusattumus, tal oli täpselt väike pausike juunis ja sai meid tänu tutvusele võtta vahele," rääkis Eeva Talsi süllekukkunud õnnest.

Uus plaat on lauljatari sõnul palju julgema helimaastikuga kui varasem looming. "Ta on nagu järgmine samm, me oleme väga-väga rahul selle materjali üle, seal on palju hoogsaid lugusid ja rahulikku," ütles Eeva Talsi.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".