Neljapäeval kuuleb laule sõdurile ({{commentsTotal}})

laulud sõdurile
laulud sõdurile

Heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile" toimub juba sel neljapäeval, 22. juunil kell 19.00 Rakvere spordihallis. Kontserdiga toetatakse raskelt vigastatud või teenistuses surma saanud kaitseväelaste laste haridusteed ja huvitegevust.

Esmakordselt Rakveres toimuval "Laulud sõduril" kontserdil astuvad üles armastatud muusikud Birgit Sarrap, Elina Born, La La Ladies, Daniel Levi, Kõrsikud, Rolf Roosalu ja Jaan Sööt. Kontserdi õhtujuht on Rakvere teatri näitejuht ja armastatud näitleja Üllar Saaremäe.

Muusikuid saadab Eesti Kaitseväe orkester Peeter Saani juhatamisel.

Juba on avatud ka annetusnumbrid, mille abil saab oma panuse anda teenistuses kannatanud sõdurite laste haridusteesse ja huvitegevusse.

Annetusnumbrid:
9006705 - 5 eurot
9006715 - 15 eurot
9006735 - 35 eurot

Kontserdist teeb otseülekande ka ETV.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".