Muusikaviktoriin on jõudnud taas finaalini ({{commentsTotal}})

Muusikaviktoriini Tartu finaal
Muusikaviktoriini Tartu finaal Autor/allikas: Merilyn Merisalu

Iganädalaselt nii Tartus, Tallinnas, Viljandis ja Pärnus toimuva muusikaviktoriini hooaeg on lõpule jõudnud ning 17. juunil toimub finaal. Seekordne lõppvõistlus toimub Tartus, Erinevate Tubade Klubis.

Küsimused koostavad sel aastal endine Tallinna muusikaviktoriini korraldaja ning kultustiimi "Tissid" liige Kersten ja Tartu muusikaviktoriini korraldajad.

Finaali jõudsid tiimid:

Tallinnast: Sexwave, Autorollo, Ambitious Outsiders, Softgrunge, Lootuste Linnutee, Quiztina Aquilera, Tuulispask, Verine Akordion

Tartust: Kirgede torm, Kalkar, Arnold Rüütel, George Best of the Rest, Euroopa hõbe, Pool onu, Äpardunud planeet, die Sopranos

Viljandist: Alaska 4Ever, Machete, Poni Enn

Pärnust: Kondorid, MMS

Finaalvõistlus algab kell 17.00.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.