Video: Eesti mees kohtas metsas uidanud karuperet ({{commentsTotal}})

Karupere
Karupere Autor/allikas: Toomas Merekivi Facebooki lehekülg

Eestlane Toomas Merekivi põrkas Järvakandi metsade vahel kokku karuperega ning jäädvustas erilise hetke ka videolindile.

Vide karuemast ja tema mänguhimulistest poegadest on kujunenud sotsiaalmeedias ülipopulaarseks, seda on vaadatud üle 100 000 korra ning jagatud rohkem kui 2000 korral.

Merekivi ise on selgitanud, et sattus karuperega kokku jalgrattaga looduses sõites ning pääses karuemale ja neljale pisikesele mõmmikule üsna lähedale, video on filmitud umbes saja meetri kauguselt.

Seda, et suur karu oleks teda rünnanud, Merekivi ei kartnud. "Vaevalt ta oleks poegadest väga kaugele tulnud," kommenteeris ta video juures.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".