Nelly annab Eestis kontserdi vaid 1000 inimesele ({{commentsTotal}})

Nelly
Nelly Autor/allikas: Pressimaterjalid

Neljakordne Grammy võitja Nelly esineb 26. oktoobril kõigest 1000 inimesele klubis Cathouse. Muusik valis uue tuuri toimumiskohtadeks klubid, kus publik oleks artistile võimalikult lähedal.

"Nelly esinemine Eestis polnud alguses planeeritud, kuna Eestis napib kohti, kus sellise kaliibriga artist saaks vahetu kontakti publikuga - Saku Suurhall seega ei tulnud kaalumisele," ütles kontserdi peakorraldaja Sten-Erik Jantson. "Cathouse puhul oli aga artist nõus - seal saavad inimesed olla talle väga lähedal," lisas Jantson. 

Nelly on tänaseks müünud üle 40 miljoni albumi ning RnB ja hiphopi artistide seas on ta müügitulult lausa teise kohal maailmas. Seitsme stuudioalbumi edukaimad lood on muuhulgas "Hey Porsche", "Dilemma", "Hot in Herre", "Just a Dream" jpt

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.