Ilmus Silver Sepa uus album "Rohtumised" ({{commentsTotal}})

Silver Sepp, Viljandi folk 2015
Silver Sepp, Viljandi folk 2015 Autor/allikas: Patrik Tamm / folk.ee

Täna ilmus Silver Sepa teine sooloplaat "Rohtumised", muusik tegi veebis avalikuks ka uue singli.

Plaat on täis uute ise tehtud pillide värsket kõla ja rohu kasvamise mühinat, teatab Sepp. Album mõtestab looduse ja inimese kokkukõla, üksiolemise raskust ja rõõmu ning koosolemise kergust ja kannatust. Plaadil leidub ürgvibratsiooni, naelapillide kumavat ebareaalsust ja eelkõige autorilaulu tabavat sõna ja isiklikkust.

Uus singel "Mida ma tean armastusest?" ka Soundcloudis kuulatav:

Plaati levitatakse esialgu vaid CD kujul poodides ja Silver Sepa kontsertidel.

Täna alustab Silver Sepp ka plaadiesitlustuuri "Rohtumised ja Kohtumised" koos Kristiina Ehiniga. Tuur algab Viljandist suure tamme alt (Pikk tn 33), kontsertideks on valminud liikuv lava. Seda lava võib nimetada sisemaa-purjekaks, sest igas kontserdipaigas tõmmatakse üles seitsme meetrine puri, mis toimib kui kõlakoda, liites ühte Silveri uued laulud, Kristiina uusimad lood ja luuletused, õhtused loodushääled ning purje all kaasa laulvate inimeste ümina.

14. - 21. juunini antakse kontserte Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pokumaal, Kristiina koduaias Raplas, Karepal ja Pärnumaal Treimani külas Lepa-Ansi talus, kust Silver ja enamik ta pillidest pärit on.

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.