Ilmus Silver Sepa uus album "Rohtumised" ({{commentsTotal}})

Silver Sepp, Viljandi folk 2015
Silver Sepp, Viljandi folk 2015 Autor/allikas: Patrik Tamm / folk.ee

Täna ilmus Silver Sepa teine sooloplaat "Rohtumised", muusik tegi veebis avalikuks ka uue singli.

Plaat on täis uute ise tehtud pillide värsket kõla ja rohu kasvamise mühinat, teatab Sepp. Album mõtestab looduse ja inimese kokkukõla, üksiolemise raskust ja rõõmu ning koosolemise kergust ja kannatust. Plaadil leidub ürgvibratsiooni, naelapillide kumavat ebareaalsust ja eelkõige autorilaulu tabavat sõna ja isiklikkust.

Uus singel "Mida ma tean armastusest?" ka Soundcloudis kuulatav:

Plaati levitatakse esialgu vaid CD kujul poodides ja Silver Sepa kontsertidel.

Täna alustab Silver Sepp ka plaadiesitlustuuri "Rohtumised ja Kohtumised" koos Kristiina Ehiniga. Tuur algab Viljandist suure tamme alt (Pikk tn 33), kontsertideks on valminud liikuv lava. Seda lava võib nimetada sisemaa-purjekaks, sest igas kontserdipaigas tõmmatakse üles seitsme meetrine puri, mis toimib kui kõlakoda, liites ühte Silveri uued laulud, Kristiina uusimad lood ja luuletused, õhtused loodushääled ning purje all kaasa laulvate inimeste ümina.

14. - 21. juunini antakse kontserte Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pokumaal, Kristiina koduaias Raplas, Karepal ja Pärnumaal Treimani külas Lepa-Ansi talus, kust Silver ja enamik ta pillidest pärit on.

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.