Avariisse sattunud Richard Hammond postitas endast video haiglavoodis ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: facebook.com/drivetribe

Endine "Top Geari" ja praegune "The Grand Touri" saatejuht Richard Hammond sattus taas raskesse avariisse, kuid postitas endast sotsiaalmeediasse video, kus ta rõõmsas meeleolus operatsiooniks valmistub.

Hammond viidi õnnetuspaigalt helikopteriga Šveitsi haiglasse ning teda ootab ees põlveoperatsioon. Hammond naljatas Drivetribe'i lehele postitatud videos, et saab endale peagi Šveitsi taskunoa põlve. "Ma tahaks tänada kõiki meditsiinitöötajaid, kes lennutasid mu avariipaigalt siia haiglasse ja on minuga sellest ajast peale tegelenud," lausus Hammond videos.

Hammond vabandas oma naise Mindy ja tütarde Izzy ning Willowi ees ja tänas kolleege. "Ma tahan tänada ka James Mayd, kes mulle haiglasse džinni sisse smugeldas," viskas Hammond oma kaassaatejuhi üle nalja.

Endine "Top Geari" saatejuht Richard Hammond sattus eelmisel nädalal elektriautoga Rimac Concept One raskesse avariisse. Mees filmis Šveitsis uut jagu telesaatele "The Grand Tour", kui sõitis autoga teelt välja, mis lahvatas leekidesse.

Alles märtsis lõi Hammond mootorrattaga sõites teleseriaali "The Grand Tour" võtetel pea ära ja kaotas teadvuse. Kevadine õnnetus toimus 11 aastat pärast seda, kui Hammond "Top Geari" võtetel rohkem kui 400 kilomeetrit tunnis kihutades avarii tegi ning elu eest võitles. Mees langes toona koomasse ja sai ajukahjustuse, mis põhjustas talle depressiooni, paranoiad ja mälukaotuse.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".