Julie Andrews ei osale Mary Poppinsi järjefilmis ({{commentsTotal}})

Julie Andrews
Julie Andrews Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Näitleja Julie Andrews ei osale filmis "Mary Poppins Returns" ("Mary Poppinsi tagasitulek"), mille peaosas särab Emily Blunt. Andrews on öelnud, et ei taha röövida Bluntilt oma osalemisega tähelepanu.

"Julie oli väga armuline, me rääkisime sellest põgusalt, kuid ta tegi väga kindlaks, et ei soovi osaleda. Ta ütles, et see on Emily film ja ta tõesti tahab, et see nii oleks," põhjendas režissöör Rob Marshall. Küll aga näeb filmis 1964. aasta linateoses kaasa läänud Dick van Dyke’i, vahendas Independent.

Marshall rääkis Andrewsiga filmist juba siis, kui ettevalmistustööd olid alanud. Andrews oli väga rõõmus, et legendaarne film saab värske ekraniseeringu. "Kui me ütlesime, et kaalume peaosasse Emily Blunti tõstis ta käed üles ja ütles "jah". Ma usun, et paljud inimesed tunnevad Emily töö osas sama," kiitis režissöör. 

Marshalli sõnul jääb Mary Poppinsi parimaks rollisoorituseks aga alatiselt Julie Andrewsi osatäitmine. "Julie on ja jääb alatiseks minu ja kõigi jaoks kõige imelisemaks Mary Poppinsiks, võites selle eest Oscari. Emily on suurepärane inimene seda teatepulka edasi kandma ja Julie tunneb seda sama. Ta armastab Emilyt," kinnitas Marshall.

"Mary Poppins" jõudis esmakordselt filmina kinolinale 1964. aastal, pälvides viis Oscarit. "Mary Poppins Returns" jõuab kinodesse 2018. aasta detsembris.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.