Rammsteini fänn eilsest kontserdist: minule jäi lahjaks ({{commentsTotal}})

Rammsteini kontsert Tallinna lauluväljakul
Rammsteini kontsert Tallinna lauluväljakul Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Rammsteini fänn ja Kalev Cramo füsioterapeut Priit Lehismets tunnistas, et temale jäi eile Tallinna lauluväljakul toimunud kontsert lahjaks.

"Minule natuke jäi lahjaks. Ma Saku Suurhallis käisin 2010. aasta kontserdil, see oli väga võimas. Minu selja taga olid vanemad inimesed, ma vabandasin, et ma enam ei suuda istuda, mul särk lendas seljast ja hakkasin ilgelt möllama. Natukese aja pärast vaatasin, et vanaonu ja vanatädi olid ka minu selja taga püsti tõusnud ja möllasid," rääkis Lehismets Raadio 2 "Suvehommikus".

Ajakirjanik Barbi Pilvre tõdes, et temale kontsert lahjaks ei jäänud, kuid pole varem ka Rammsteini vaatamas käinud. "Minu arust oli see midagi sõja ja laulupeo vahepealset. Tundus, et kõik on kohal, liikumisruumi ei olnud. Kuna ma Saku Suurhalli kontserdi magasin maha ja olen ainult näinud video vahendusel nende esinemist, siis selles mõttes oli see iga viimase väikese perversse detailini timmitud kontsert," kirjeldas Pilvre, kes seisis kontserdiplatsil otse tulevärgi kõrval. "Kõikide meeltega sai seda kontserti vastu võetud, oli vägev," kiitis Pilvre.

Kui Pilvre sõnul oli tegemist väga intensiivse kontserdiga, siis rahvamassi keskel asunud Lehismets tunnistas, et kontsert läks käima viimaste laulude ajal. "Rahvas hakkas vaikselt käima tõmbama ja siis oli pidu läbi," kirjeldas ta.

Oma eriliseks lemmikuks pidas Lehismets laulu "Mein Herz Brennt". "Seal on sellised kulminatsioonid ja tõmmatakse kõik saed käima. Seal shows oli väike kiiks, mis sinna juurde tuli - Till Lindemannil oli üks toru südame kohast väljas ja purskas tuld," naeris Pilvre eilset kontserti meenutades.

Naise sõnul armus ta Rammsteini muusikasse kohe, kui seda esimest korda kuulis. "Kui ma esimesi lugusid kuulsin, oli selge, et siin on mingi kiiksuga heavy, midagi saksa keeles, mingi väike natsi flirt. Oli parajalt musta huumori, hea meloodia ja vägeva soundiga," rääkis Pilvre, miks temast Rammsteini fänn sai.

Rammstein saabus Tallinna lauluväljakule juba laupäeval ning piletid eilsele show'le müüdi välja. Rammstein on varem Eestit külastanud aastatel 2001, 2004 ja 2010, andes kontserdid Saku Suurhallis. 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".