Suri romaani "Nullpunkt" autor Margus Karu ({{commentsTotal}})

Suri kirjanik ning romaani "Nullpunkt" autor Margus Karu.

Margus Karu sündis 1984. aastal Tallinnas. Ta õppis Tallinna ülikoolis filmirežiid ning töötas produktsioonifirmas Kuukulgur reklaami- ja filmiprodutsendina.

Karu avaldas 2010. aastal oma esimese romaani "Nullpunkt", mis tõusis kohe ilmumise järel 2010. aasta kevadel müügiedetabelite tippu ning juba samal sügisel arvati see soovitusliku koolikirjanduse nimekirja, kust praeguseks on jõudnud põhikooli kirjandusõpikutessegi. "Nullpunktist" valmis nii mängufilm, teatrilavastus kui ka teleseriaal, mis jooksis Eesti Rahvusringhäälingu kanalitel. 

2014. aastal avaldas Karu teise romaani pealkirjaga "Täna on täna ja forever on forever", mis autori enda sõnul rääkis iseendaga leppimisest ja enesearmastusest.

Margus Karu oli Tallinnas toimuva populaarse pidude sarja Vallaliste Pidu algataja.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.