Estoonlaste kevadlaadal on taaskasutus au sees ({{commentsTotal}})

Estoonlaste kevadlaat
Estoonlaste kevadlaat Autor/allikas: Rene Suurkaev/ERR

Täna toimub Estonia talveaias traditsiooniline estoonlaste kevadlaat.

Taaskasutus kogub hoogu ka Estonia teatris ja nii ei visata ühtegi asja ära mõtlemata, kas sellele saab veel uue elu anda.

Laadal saab uue võimaluse grimmitoa vana mööbel, kangajäägid, rekvisiidid, kolm talveaia palmi ning kõik muu, mille estoonlased oma kappidest teisele ringile toovad.

Pakkumisel on ka omavalmistatud erilisi tooteid. Laadale kohaselt on uhkelt lookas ka toidulett. Müügil on suitsukala, marineeritud angersäga, suitsuliha ja vorste, kõik Eestimaiste meistrite toodetud. Osta saab ka keraamikat, kodutekstiili, ehteid, raamatuid, mänguasju jpm.

Laat alustab kell 15.45.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.