Maarja Nuut ja Hendrik Kaljujärv annavad suvel ühe kontserdi Tallinnas ({{commentsTotal}})

Maarja Nuut ja Hendrik Kaljujärv
Maarja Nuut ja Hendrik Kaljujärv Autor/allikas: Pressimaterjalid

Maarja Nuut ja Hendrik Kaljujärv astuvad sel suvel ühisele lavale Tallinnas vaid ühel korral. Tegu on ühe viimase kontserdiga kodumaal, kus nende kava viimaks ja veelkord kuulda saab.

See on sümbioos kahest omanäolisest ja selgelt eristuvast artististist, kelle koosloomingus sünnib midagi tundelist, sügavat ja puudutavat.

Nii Maarja kui ka Hendrik on iseseisvad artistid, kelle tööde läbiv tunnus on intensiivne ja sügav seisunditaotlus, kuid selleks kasutatav tehnika ja vahendid üsna erinevad. Koos töötades avanevad neile uued uksed. Teenides sama eesmärki, inspireerivad nad üksteist astuma julgemaid samme, kuid nüüd juba läbi palju suurema ning dünaamilisema vormi. Oluline on siin ka teineteise täpne tunnetamine mõistmaks, kus kumbki parasjagu viibib ning siis sihtpunkti kaotamata kogu hetkes toimuvaga sammu pidada. 

Maarja Nuudi ja Hendrik Kaljujärve duokontsert toimub Tallinnas Katariina kirikus 2. juunil kell 19.00. 

Maarja Nuut feat. Hendrik Kaljujärv - Live Concert Teaser from Maarja Nuut on Vimeo.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.