Laura ja Koit hääletati Eurovisioonil kümne parima riietuja sekka ({{commentsTotal}})

Koit ja Laura Eurovisiooni punasel vaibal
Koit ja Laura Eurovisiooni punasel vaibal Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Kuigi Eesti eurolauljad Laura Põldvere ja Koit Toome Eurovisiooni lauluvõistluse finaali ei pääsenud, pälvisid nad fännidelt punkte hoopis oma punase vaiba riietusega.

Kuulus euroblogi Wiwibloggs korraldas oma lehel hääletuse, et selgitada välja parima stiiliga artistid Eurovisiooni punaselt vaibalt. Eesti esindajad Laura ja Koit valiti rahvahääletusel auväärsele kaheksandale kohale.

Laurale ja Koidule andis oma hääle 333 fänni. Tabeli võitjaks kuulutati prantslanna Alma 1064 häälega, teisel kohal on Suurbritannia esindaja Lucie Jones (940 häält) ja kolmandal kohal Iirimaa esindaja Brendan Murray (915 häält).

Rahvahääletusel anti kokku 10 897 häält.

Alma punasel vaibal Autor: Thomas Hanses/EBU

Wiwibloggsi ajakirjanikud paigutasid Koidu välimuse meeste kategoorias aga lausa kolmandale kohale. "Koidu naine sünnitas lapse mõne nädala eest, ta pidi olema kurnatud, aga nägi väga värske välja," kiitis reporter. Kõige paremini riietuvaks meheks nimetati Iirimaa esindaja Brendan Murray. 

Punase vaiba parimate riietujate tabelit näed SIIT.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".