"Visiooni" peaesineja on sel aastal Holger Marjamaa kvartett ({{commentsTotal}})

Holger Maarjamaa
Holger Maarjamaa Autor/allikas: Jazzkaar

XV rahvusvaheline noorte rütmimuusika festival "Visioon" 1.-4. juunini Saue linnas ja Tallinnas on mõeldud noortele jazz- ja rütmimuusika tutvustamiseks ja arendamiseks.

Sündmus koosneb kahest teineteist toetavast osast: XV festivalist "Visioon" ja XX loomingu ja improvisatsiooni päevadest.

Festivali kontsertidel esinevad koos õpetajad ja õpilased, kuulatakse improvisatsioone ning omaloomingut. Festivali oluliseks osaks on nn jam session, kus kõik osalejad saavad näidata oma oskusi, uusi ideid ning esineda erinevates koosseisudes.

Paljud tänaseks juba tipptasemel noored muusikud on alustanud "Visiooni" lavadel, näiteks Holger Marjamaad tunnustati 2013. aasta Jazzkaarel aasta noore jazzitalendi tiitliga.

2017. aasta peaesinejad ongi Holger Marjamaa kvartett (USA) ja Aleksander Paal Trio.

Vaata lisa Facebookist.

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.