Valgevene elektroonilise muusika printsess Mustelide annab kontserdi Kelmis ({{commentsTotal}})

Mustelide
Mustelide Autor/allikas: pressimaterjal

Täna õhtul esineb Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm Valgevene päritolu artist ja produtsent Natallia Kunitskaya, artistinimega Mustelide, keda kohalikud muusikakriitikud Valgevene elektroonilise muusika printsessiks nimetavad.

Mustelide tähelend sai alguse 2014. aastal, mil tema debüütalbum publiku ja muusikakiiritikute poolt soojalt vastu võeti. Sealt edasi on tema muusika jõudnud suurematele lavalaudadele ja piiride taha. Teiste seas on ta üles astunud läinud aastal toimunud Tallinn Music Weekil.

"Mäletan merd, Tallinna vanalinna, mis on vapustavalt kaunis ning Tallinn Music Weeki. Viimasest mäletan eriti eredalt presidendi (T. H. Ilves - toim.) dj-setti," meenutas Mustelide viimast Tallinnas käiku.

Tänaõhtusel kontserdil esitab Mustelide palju uut materjali ühes videoinstallatsioonidega, mis on spetsiaalselt hetkel käimasoleva tuuri jaoks loodud. "Miksin õhtul veidraid sämpleid heliridadega, kuhu on peidetud elemente pea igast elektroonilise muusika žanrist. Ja siis ma laulan. Vene keeles ja paralleeluniversumist," selgitas Mustelide.

Vaata ja kuula:

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.