Suur ülevaade: Eesti festivalisuvi 2017 ({{commentsTotal}})

Muusikafestivalid Eestis 2017
Muusikafestivalid Eestis 2017 Autor/allikas: ERR Multimeedia

Suveni (vähemalt juunini) on jäänud veel vaid loetud päevad ning just nii kaugel ka esimesed muusikafestivalid. Villu Veski on kirjutanud, et Eestis korraldatakse ühe inimese kohta kõige enam festivale, nii et Eestile võiks nimeks anda hoopis Festland. Olgu see statistika ametlik või mitte, igale maitsemeelele leiab tõesti oma. Saate selles veenduda Menu suvefestivalide kaardilt.

Kuna festivale on mitukümmend, jagasime need kuude kaupa värvikategooriasse. Rohelisega märgitud festivalid toimuvad juunis, kollasega märgitud juulis ja punase nupu alt leiate augusti festivalid. Erandiks on Nargenfestival, mis sai Naissaarel sinise nupu, sest selle raames on sündmusi juunist septembrini.

Parema elamuse saamiseks soovitame vaadata kaarti täisekraanil.

Toimetaja: Greete Palmiste

Allikas: MTÜ Muusikafestivalid, puhkaeestis.eeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".