Silver Sepp avaldas talveunest ärkamise märgiks loo "Kikas kireja" ({{commentsTotal}})

Silver Sepp
Silver Sepp Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

"Kikas kireja" on teine lugu Sepa peagi ilmuvalt sooloplaadilt "Rohtumised".

"Singli avaldan oma uue muusikalise päikesetõusu ja talveunest ärkamise märgiks," iseloomustas Silver Sepp.

Loo "Kikas kireja" autoriks on Sõrve säärel elav räppar Oliver Parrest ja see on laenatud sealselt proge-folk ansamblilt KÜI. Laulu salvestusel on kasutatud pirnipuust naelapilli ja jalgratta esirattast tehtud trummi.

Uus plaat "Rohtumised" ilmub 14. juunil, mil Sepp suundub koos Kristiina Ehiniga plaadiesitlustuurile. Ehin esitleb oma viimast luulekogu "Kohtumised" ning teeb oma terava sõna ja laulmisega kaasa pea kolmetunnise kontsertetenduse. Tuur kannab nime "Rohtumised ja Kohtumised".

Hooandja ühisrahastusplatvormi kaudu on võimalik kaasa aidata autoriplaadi "Rohtumised" ilmumisele. "Sealsamas Hooandja.ee projektis kogun toetust ja pärituult ka enneolematu neljal rattal liikuva kontsert-purjeka valmimiseks ehk putitan üles oma vana helesinise kastiauto, millele monteerin seitsmemeetrise purje ja helisüstemid ning mille kasti mahuvad ära kõik minu pillid, laulud, improvisatsioonid ja muidugi uued plaadid," selgitas Silver Sepp.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.