Legendaarsed punkarid tõid näitusele isiklikke esemeid ({{commentsTotal}})

Eesti armastatud muusikuid ühendav Kuulsuste koda korjas samanimelisele näitusele legendaarsete pungimeeste asju. Kohtumisõhtul kuulajatega rääkisid lugusid Peeter Volkonski, Villu Tamme ja Tõnu Trubetsky.

"Mina olen hipi," rääkis Peeter Volkonski "Ringvaates", et tema ennast tegelikult punkariks ei pea.

"Kui olime noored punkarid, siis tahtsime ülemaailmset anarhiat," meenutas Tõnu Trubetsky, kelle sõnul selline asi enam tänapäeval võimalik poleks, kuna tooks endaga pigem kaasa ISISe.

"Punk on ennast identifitseerinud ikkagi pätikamba liikumisena tegelikult," rääkis Villu Tamme.

Järgmisel nädalal, kui "Ringvaade" on juba suvepuhkusel, algavad kell 19.00 esmaspäevast kuni kolmapäevani Kuulsuste Koja erisaated, kus toredaid lugusid räägivad teiste hulgas Anne Veski, Ivo Linna, Ott Lepland ja Koit Toome.

Peagi on Kuulsuste Koja punkarite vestlusringi õhtut võimalik täismahus vaadata ka ERR Menus.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.