Ivo Linna: vanemad on lollakamad, aga last ei peta ({{commentsTotal}})

Eesolev suvi toob endaga kaasa tuntud lastelaulud uues kuues, mida esitavad armastatud Eesti muusikud.

"Olen tähele pannud, et lastelaul, olgu see rääkimas rongist, mis sõidab tsuhh-tsuhh-tsuhh... väga tore - kõik neid lugusid teavad. Last on raskem petta ära oma esitusega kui täiskasvanut," selgitas laulja Ivo Linna saates "Hommik Anuga". "Sa pead lapseni jõudma selle lihtsakoelisemana tunduva loo kaudu ka. Kui sa lähed last lollitama, siis... lapsed on targad! Vanemad on lollakamad, need petab ära kuidagimoodi, aga last ei peta."

Lastelaulude kontsertidega "Mina ka" alustatakse juba 31. mail Tartus, edasi liigutakse Pärnusse ja Tallinna.

Mai lõpus esitletakse Tallinnas ka värsket lasteplaati "Mina ka", kus Daniel Levi ja Kristel Aaslaid kannavad tuntud laule uues kuues ette. ERR Menu teeb esitluselt ka otseülekande, mida saab jälgida 30. mail algusega kell 18.00.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.