Tuuli Rand valab uues videos pisaraid: kogu raskus on seal ehe ({{commentsTotal}})

Windy Beach ehk Tuuli Rand avaldas üle pika aja uue singli "Mine", mis on lauljatari varasemast dramaatilisem.

Uue muusikavideo autor on Elise Eimre ning Rand rääkis, et üheks video kontseptsiooniks oli nutmine. "See oli väga huvitav katsumus mulle endale ka. Kõik olid emotsioonid, päris pisarad. Ju mul oli endal ka mingitest eelnevatest asjadest lahti öelda, pisarad on täitsa minu enda. Kogu raskus on seal ehe," tõdes Rand ETV 2 saates "Eesti TOP 7".

Ranna sõnul ongi vahepeal vaja uut lugu, et midagi vana enda jaoks ära lõpetada. "Igatsemine oli see, mida ma tahtsin väga sinna loosse ja visuaali püüda," rääkis Rand oma uuest loost.

Ranna eelmine laul "Salty Wounds" ilmus veidi rohkem kui aasta tagasi. "Törts tuleb volüümi maha keerata, et see siis uuesti peale keerata," selgitas Rand, miks ta vahepeal aja maha võttis.

Avalikkusest eemale hoidnud lauljatar lisas, et sai selle aja jooksul iseendas selgusele. "Ma olen natukene otsinud iseennast, vaadanud, mis ma tegelikult tahan siit elust, mida ma tegelikult tahan öelda. "Mine" on esimene täitsa minukirjutatud lugu," ütles Rand.

Hiljuti alustas muusik reklaamiõpinguid ülikoolis, et anda Windy Beachile tasandeid juurde. Rand on enda sõnul nii loova hingega, et tundis visuaalse maailma vastu üha rohkem huvi. "See viis mind selleni, et ma tahan seda õppima minna. Nüüd ma olengi reklaamis ja imagoloogias," ütles Rand.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.