Tuuli Rand valab uues videos pisaraid: kogu raskus on seal ehe ({{commentsTotal}})

Windy Beach ehk Tuuli Rand avaldas üle pika aja uue singli "Mine", mis on lauljatari varasemast dramaatilisem.

Uue muusikavideo autor on Elise Eimre ning Rand rääkis, et üheks video kontseptsiooniks oli nutmine. "See oli väga huvitav katsumus mulle endale ka. Kõik olid emotsioonid, päris pisarad. Ju mul oli endal ka mingitest eelnevatest asjadest lahti öelda, pisarad on täitsa minu enda. Kogu raskus on seal ehe," tõdes Rand ETV 2 saates "Eesti TOP 7".

Ranna sõnul ongi vahepeal vaja uut lugu, et midagi vana enda jaoks ära lõpetada. "Igatsemine oli see, mida ma tahtsin väga sinna loosse ja visuaali püüda," rääkis Rand oma uuest loost.

Ranna eelmine laul "Salty Wounds" ilmus veidi rohkem kui aasta tagasi. "Törts tuleb volüümi maha keerata, et see siis uuesti peale keerata," selgitas Rand, miks ta vahepeal aja maha võttis.

Avalikkusest eemale hoidnud lauljatar lisas, et sai selle aja jooksul iseendas selgusele. "Ma olen natukene otsinud iseennast, vaadanud, mis ma tegelikult tahan siit elust, mida ma tegelikult tahan öelda. "Mine" on esimene täitsa minukirjutatud lugu," ütles Rand.

Hiljuti alustas muusik reklaamiõpinguid ülikoolis, et anda Windy Beachile tasandeid juurde. Rand on enda sõnul nii loova hingega, et tundis visuaalse maailma vastu üha rohkem huvi. "See viis mind selleni, et ma tahan seda õppima minna. Nüüd ma olengi reklaamis ja imagoloogias," ütles Rand.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.