Grammyde auhinnagalat juhib järgmisel aastal taas James Corden ({{commentsTotal}})

James Corden
James Corden Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglise koomik ning telesaatejuht James Corden juhib ka järgmisel aastal Grammyde auhinnagalat.

The Hollywood Reporteri andmetel toimub 2018. aasta suurejooneline Grammy gala New Yorgis, viimati jagati seal ihaldatud muusikaauhindu 2003. aastal.

Corden võttis Grammy õhtujuhi teatepulga sel aastal üle LL Cool J-lt, kes vedas üritust viis aastat järjest. "Nad tahtsid teha midagi teistsugust ja mulle see sobis. Mul oli suurepärane teekond, mille vältel sain ma palju häid sõpru," kommenteeris USA räppar ja näitleja oma lahkumist Grammy õhtujuhi kohalt.

38-aastane Cordon on ületanud vaatajanumbreid oma karaokesaadetega, mis on Youtube' is kogunud enam kui kaks miljardit vaatamist. Mees ise on oma uut väljakutset Grammy õhtujuhina nimetanud ülimaks auks. "See on suurim ja väärikaim muusikaauhinna gala ning ma olen uskumatult õnnelik, et saan olla osa sellisest imelisest õhtust," kommenteeris ta.

Auhinnatseremoonia peetakse Madison Square Gardenis 28. jaanuaril. Järgmise aasta sündmus tähistab 60 aasta möödumist esimesest Grammy galast.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.