Grammyde auhinnagalat juhib järgmisel aastal taas James Corden ({{commentsTotal}})

James Corden
James Corden Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglise koomik ning telesaatejuht James Corden juhib ka järgmisel aastal Grammyde auhinnagalat.

The Hollywood Reporteri andmetel toimub 2018. aasta suurejooneline Grammy gala New Yorgis, viimati jagati seal ihaldatud muusikaauhindu 2003. aastal.

Corden võttis Grammy õhtujuhi teatepulga sel aastal üle LL Cool J-lt, kes vedas üritust viis aastat järjest. "Nad tahtsid teha midagi teistsugust ja mulle see sobis. Mul oli suurepärane teekond, mille vältel sain ma palju häid sõpru," kommenteeris USA räppar ja näitleja oma lahkumist Grammy õhtujuhi kohalt.

38-aastane Cordon on ületanud vaatajanumbreid oma karaokesaadetega, mis on Youtube' is kogunud enam kui kaks miljardit vaatamist. Mees ise on oma uut väljakutset Grammy õhtujuhina nimetanud ülimaks auks. "See on suurim ja väärikaim muusikaauhinna gala ning ma olen uskumatult õnnelik, et saan olla osa sellisest imelisest õhtust," kommenteeris ta.

Auhinnatseremoonia peetakse Madison Square Gardenis 28. jaanuaril. Järgmise aasta sündmus tähistab 60 aasta möödumist esimesest Grammy galast.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.