Ajujaht 2017 rahvahääletuse võitis Callmidwife.com ({{commentsTotal}})

Callmidwife.com
Callmidwife.com Autor/allikas: Ajujaht

"Ajujahi" 10. hooajal oli televaatajatel esimest korda võimalus valida oma lemmik meeskond. Rahvahääletuse võitis ülekaalukalt Callmidwife.com, kes kogus 316 häält ja möödus viimasel hetkel hääletust pikalt juhtinud TempID-st.

Teisele kohale tuli meeskond TempID, kes kogus 133 häält. 116 häälega tuli kolmandale kohale Cody. Kokku osales rahvahääletusel üle 700 "Ajujahi" vaataja.

Vaatajate lemmikuks osutunud Callmidwife.com kohtub ingelinvestor Rain Rannuga, kes on tänaseks andnud tiivad enam kui 15 ettevõttele.

Kõigi hääletajate vahel loositi välja kingitus "Ajujaht 2016" võitjalt Sprayprinterilt. Sprayprinteri võitis Jane, kellega võtame peatselt ühendust!

Ajujaht 2017 finaal on ETV eetris 25. mail. Tänaõhtust osa, kus selguvad finalistid, on võimalik eelvaadata juba praegu lehel ajujaht.err.ee.

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.