Ajujaht 2017 rahvahääletuse võitis Callmidwife.com ({{commentsTotal}})

Callmidwife.com
Callmidwife.com Autor/allikas: Ajujaht

"Ajujahi" 10. hooajal oli televaatajatel esimest korda võimalus valida oma lemmik meeskond. Rahvahääletuse võitis ülekaalukalt Callmidwife.com, kes kogus 316 häält ja möödus viimasel hetkel hääletust pikalt juhtinud TempID-st.

Teisele kohale tuli meeskond TempID, kes kogus 133 häält. 116 häälega tuli kolmandale kohale Cody. Kokku osales rahvahääletusel üle 700 "Ajujahi" vaataja.

Vaatajate lemmikuks osutunud Callmidwife.com kohtub ingelinvestor Rain Rannuga, kes on tänaseks andnud tiivad enam kui 15 ettevõttele.

Kõigi hääletajate vahel loositi välja kingitus "Ajujaht 2016" võitjalt Sprayprinterilt. Sprayprinteri võitis Jane, kellega võtame peatselt ühendust!

Ajujaht 2017 finaal on ETV eetris 25. mail. Tänaõhtust osa, kus selguvad finalistid, on võimalik eelvaadata juba praegu lehel ajujaht.err.ee.

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.