Tartlanna ostis endale trammi ({{commentsTotal}})

Kui tavaliselt ostavad naised emotsiooni ajel käekoti või kingad, siis 26-aastane Tartus elav Maarja soetas endale hoopis trammi.

Maarja Laineviir selgitas ETV saates "Ringvaade", et tal on juba olemas toiduauto ning tramm tundus loogilise jätkuna. "Ühel hommik ärgates nägin Osta.ee-s, et trammioksjoni lõpuni on veel mõned tunnid. Idee tuli koheselt pähe, et kuna mul masinapere on, siis miks mitte sinna järgmine soetada. Tramm kõlas väga-väga laheda ideena," põhjendas naine.

Paari tunni jooksul püüdis naine saada oma pere nõusse ning uurida, kuidas trammiga hakkama saada. "Ma läksin iga minutiga rohkem õhinasse, mis allapoole tiksus," kirjeldas Laineviir ostuhetke.

TLT trammiliiklusteenistuse direktor Andres Vään selgitas, et kui tramm on elutöö ära teinud, siis selle vanarauaks saatmine on emotsionaalne otsus. Müügis olnud tramm sõitis Tallinnas rohkem kui miljon kilomeetrit. "Meil on olnud pidevalt huvilisi, ühel on olnud pöörasem idee kui teisel. Me otsustasime anda võimaluse," selgitas Vään, miks tramm maha müüdi.

Laineviir ostis trammi ära 2520 euroga ning tulevikus saab sellest toidukoht. "Tramm on selline masin, mis tõmbab omale pilgu peale. Mis ühel toitlustusettevõtjal veel muud tarvis on, kui et tema peale pilk pidama jääks," oli Vään trammi tulevikuga rahul.

Esimesi kliente loodab Laineviir trammis näha järgmisel suvel.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.