Kaur Kender pakkis kohtusse kaasa vanglakoti ({{commentsTotal}})

Kirjanik Kaur Kender ei osanud ette näha, et Harju maakohtus ta täna õigeks mõistab ning võttis kohtusse kaasa vanglakoti.

Kender tunnistas, et pöördus vanglakoti tõttu poolel teel koju tagasi, riskides kohtusse hilinemisega, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Kuigi prokurör nõudis Kenderile karistuseks 3939 eurot ning vanglasse poleks Kenderit ilmselt ka süüdimõistmise korral saadetud, tõdes kirjanik, et kohtuniku otsust ei saa ette kunagi ennustada. "Kohtunikul on vaba voli otsustada, mida ta tahab," selgitas mees.

Vanglakotis olid kirjanikul esmatähtsad esemed. "Hambahari, pliiatsid ja paberid, et saaks kirjutada. Igasuguseid asju on juhtunud, kohtud on mõistnud karmimaid karistusi, kui on prokurörid küsinud. Selleks tuleb valmis olla, kui sa kohtu all oled," põhjendas mees.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.