Bill Clinton avaldab põnevusromaani presidendi elust ({{commentsTotal}})

Bill Clinton
Bill Clinton Autor/allikas: AFP/Scanpix

Ameerika Ühendriikide 42. president Bill Clinton avaldab peagi põnevusraamatu "Kadunud president" ("The President Is Missing").

"Töötan raamatu kallal, mis räägib presidendist. Püüan sinna sisse põimida kõike seda, mida ma tean selle töö, Washingtoni ja elu kohta Valges Majas. On olnud väga lõbus," teatas president, kes kirjutab raamatut koos menukirjaniku James Pattersoniga, vahendas Independent.

Clinton kiitis, et Pattersoniga koostöö on olnud suurepärane. "Ma olen olnud tema fänn juba pikka aega," seisis Clintoni ametlikus teadaandes.

Pattersoni sõnul on raamatus mitu erinevat tahku, mida on aidanud kujundada endine president. "President Clintoniga töötamine on olnud üks minu karjääri tipphetki ning tema kogemused on raamatukirjutamises unikaalset rolli mänginud. Mina olen jutustaja, kuid president Clintoni nägemus on andnud võimaluse selle jutu väga huvitavaks teha," kommenteeris Patterson.

The New York Timesi andmetel on mitmed peatükid raamatust juba valminud, kuid raamat jõuab poodidesse 2018. aasta juunis.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.