Bill Clinton avaldab põnevusromaani presidendi elust ({{commentsTotal}})

Bill Clinton
Bill Clinton Autor/allikas: AFP/Scanpix

Ameerika Ühendriikide 42. president Bill Clinton avaldab peagi põnevusraamatu "Kadunud president" ("The President Is Missing").

"Töötan raamatu kallal, mis räägib presidendist. Püüan sinna sisse põimida kõike seda, mida ma tean selle töö, Washingtoni ja elu kohta Valges Majas. On olnud väga lõbus," teatas president, kes kirjutab raamatut koos menukirjaniku James Pattersoniga, vahendas Independent.

Clinton kiitis, et Pattersoniga koostöö on olnud suurepärane. "Ma olen olnud tema fänn juba pikka aega," seisis Clintoni ametlikus teadaandes.

Pattersoni sõnul on raamatus mitu erinevat tahku, mida on aidanud kujundada endine president. "President Clintoniga töötamine on olnud üks minu karjääri tipphetki ning tema kogemused on raamatukirjutamises unikaalset rolli mänginud. Mina olen jutustaja, kuid president Clintoni nägemus on andnud võimaluse selle jutu väga huvitavaks teha," kommenteeris Patterson.

The New York Timesi andmetel on mitmed peatükid raamatust juba valminud, kuid raamat jõuab poodidesse 2018. aasta juunis.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.