Galerii: noored kogunesid juutuuberite juhendusel flash mob´ile ({{commentsTotal}})

Flashmob
Vaata galeriid
40 pilti
Foto: Flashmob Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Esmaspäeval korraldasid Eesti juutuuberid Vabaduse väljakul Tallinna päeva raames suurima flash mob’i, mida siin kandis kunagi nähtud on.

Rahvamass tantsis Karl-Erik Taukar Bandi uue singli saatel ning kogu aktsioon võeti õhust droonidega videosse.

Eesti juutuuberite kommuuni esindasid laval Nele Kirsipuu, Maria Rannaväli, Victoria Villig, Liina Ariadne Pedanik, Karlos Kolk, Kaspar Kolk, Gregor Lillemets, Rauno Raiesmaa, Martins Lapins ja Martti Hallik.

Tantsu autor Nele Kirsipuu ütles, et võttis flash mob’i tantsu mõtlemise ja õpetamise ülesande meelsasti vastu, ta tegi tantsu võimalikult lihtsa, et kõik jõuaksid jälgida ja oskaksid kaasa teha.

Tantsu õppevideot näeb siit:

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.