Aasta emaks valiti Heli Veeber ({{commentsTotal}})

Tänavune aasta ema tiitel anti Estonia kontserdisaalis üle arst Heli Veeberile.

"Naistearstina olen olnud lugematu arv kordi olnud ema ja lapse esimese kohtumise juures, emana olen seda ise kogenud kolmel korral," ütles aasta ema Heli Veeber, kes on kolmkümmend viis aastat töötanud Järvamaa haiglas arstina. "Hetkest, mil vastsündinu väike keha antakse ema käte vahele ja nad teineteist näevad, saab alguse kõige tugevam inimeste vaheline side."

"Igale emale on ta laps esimesest hetkest alates kõige armsam laps ja igale lapsele on tema ema alati kõige parem ema," sõnas Veeber ja lisas, et emaks saamine muudab naist ja tema elu jäädavalt. "Peamiseks eesmärgiks saab lapsele turvalise maailma loomine."

Aasta ema kinnitas, et kui sul on laps, siis sa ei pea kahtlema oma väärtuses ja vajalikkuses. "Lapsele on tema ema alati vaja."

"Ema süda ei saa kunagi päris rahulikult olla, sest kogu maailma hirm ja valu tulevad läbi lapse järgi väga lähedale, nii on see elus ikka, suure õigusega kaasneb suur vastutus, mure ja rõõm käivad sageli käsikäes," ütles ta.

Aasta ema sai president Kersti Kaljulaidilt ka Mari Käbini hõbedase tunnusprossi.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.