Juure&Kivirähki hääl läheb Itaaliale ({{commentsTotal}})

Mart Juur ja Andrus Kivirähk
Mart Juur ja Andrus Kivirähk Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Traditsiooniliselt on Eurovisiooni lauluvõistlust võimalik Raadio 2 vahendusel jälgida ka koos humoristide ja Mart Juure ja Andrus Kivirähkiga.

Kui üldiselt kommenteerisid mehed nii osalejate välimust kui ka lauluoskust, siis Itaalia oli esimene võistluslaul, mille kohta saatejuhtidel ka kiidusõnu jagus.

Nende sõnul tõi Francesco Gabbani esitatud "Occidentali's Karma" kohe meelde San Remo lauluvõistluse koos hea Itaalia estraadiga ning menulood nagu "Felicita" jm.

"Ma olen väga meeldivalt üllatunud, see mulje lauluvõistlusest hakkab kohe kõvasti paranema," kommenteeris Mart Juur.

Loomulikult oli humoristidel ka lahendus Eesti tiimile varnast võtta, kuna nende arvates oleks Laura ja Koit võinud Itaaliaga lavale jõudnud ahvikostüümiga näitlejast õppust võtta ning laenutada enda etteaste tarbeks ETV laost Leopoldi kunagise kostüümi.

"Mina hääletan küll Itaalia laulu poolt, mulle väga meeldis see," võttis Mart Juur asja kokku.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".