Koit Toome pärast võistlust: las nüüd proovivad teised ja nooremad ({{commentsTotal}})

Koit Toome ja Laura Põldvere esitatud "Verona" ei pääsenud Eurovisiooni finaalkontserdile. Mart Normet sai öösel Koidu ja Laura kaamera ette. Eurolaulikud ütlesid, et kripeldama ei jäänud neil midagi.

"Mina olen ringi käinud ja üritanud panna inimestele käe õla peale ja öelda, et meie andsime endast parima ja ma usun, et see loo sõnum on inimestele edasi antud, mis oli kõige tähtsam," rääkis Laura Põldvere "Terevisiooni" vahendusel.

Koit Toome ütles, et kõik nende tiimi liikmed olid arvamusel, et nad tegid oma parima etteaste just eilsel võistlusel ja midagi kripeldama ei jää.

"Tagantjärele mõtlesin, et mida ma oleks saanud selle laulu, selle kontseptsiooniga, selliste lauljatega paremini teha. Ma tõesti ei suutnud välja mõelda," sõnas Toome.

Laura lisas veel, et esinedes oli hea ja hoitud tunne, et kõik eestlased mõtlesid neile südamega kaasa.

Koit tõi veel välja asjaolu, et teises poolfinaalis puudusid head Eesti naabrid – Soome, Rootsi, Läti, Venemaa –, kes on Eestile alati palju punkte andnud.

"Täname kõiki toetuse eest, see oli väga tore kogemus. Las nüüd proovivad teised ja nooremad," lisas Koit.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Terevisioon"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".