Mart Normet vahetult enne võistlust: meil võib olla hea ja kindel tunne ({{commentsTotal}})

Täna on Eurovisiooni lauluvõistlusel Kiievis teine poolfinaal, kus eelviimasena astuvad üles Koit Toome ja Laura Põldvere lauluga "Verona". Eesti eurotiimi juht Mart Normet kinnitas, et fännid võivad end kindlalt tunda.

"Nii tugevat kahte esinejat korraga ei ole kunagi varem meil tõesti siia saadetud, mistõttu meil võib olla päris hea ja kindel tunne praegu. Nende esitust kiidetakse siin ikka väga," rääkis Normet "Aktuaalses kaameras".

Normet lisas, et Eesti esindajad on Eurovisioonil eelkõige võistlemas. "Meil on Eesti ühed kõige paremad lauljad siin väga ilusa, hea ja meloodilise lauluga, meie poolt on see kindlasti laulukonkurss. Osade jaoks on see suur tsirkus, show ja pompoosne, võib-olla naeruväärnegi meelelahutussündmus. Kelle jaoks ta on poliitiline ettevõtmine," ütles Normet.

Normet kommenteeris ka Eurovisiooni kõige uuemat skandaali, mille järgi seatakse kahtluse alla Bulgaaria esinemine Kiievis. Nimelt esines Bulgaaria esindaja Kristian Kostov Krimmis nagu ka Venemaa esindaja Julia Samoilova, keda Ukrainasse esinema ei lubatud. Normeti sõnul esines Kostov Krimmis lastekonkursil. "Nende kuude jooksul, mil ta Krimmis esines, tohtis veel Krimmis esinda. Siin ta on, täna ta lavale läheb," lausus Normet.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".