Laura ja Koit lubavad eurolavale üllatusi: kõike ei saa ära rääkida ({{commentsTotal}})

Täna astuvad Eurovisiooni teises poolfinaalis üles Eesti eurolauljad Koit Toome ja Laura Põldvere, kes lubavad oma etteasteks üllatusi.

"Kõike ei saa ära rääkida, kuigi paljud on näinud Youtube'i vahendusel meie proove. See, mis saab olema teistmoodi, on see, mis tuleb tänu rahvale ja hetkeemotsioonile saalis," ütles Laura ETV saates "Ringvaade".

Muusikud lisasid, et nende number on suures osas ehitatud üles telepildi jaoks ning saalist on seda veider jälgida. "Teles tuleb see mõte ja kogu kontseptsioon kümme korda paremini välja," kinnitas Koit.

Lauljad kinnitasid, et eile õhtul toimunud lavaproov läks neil väga hästi, sest publik saalis andis jõudu veelgi juurde. "Eileõhtune proov oli seni kõige parem, mis meil on olnud. Eile päeval oli kindlam etteaste, aga õhtul oli publik saalis, kes annab viimase ekstra," rääkisid eurolauljad.

Kuigi Koitu paneb muretsema, et mitmed naaberriigid on finaalist välja jäänud, loodab ta, et nemad Lauraga siiski laupäevasele võistlusele pääsevad. "Meie anname endast absoluutselt parima. See oli esimesest hetkest idee, et meie number on kahtlemata hästi minimalistlik. Paljudes lugudes on tossu ja tuld, aga meil on suhteliselt minimalistlik. Loodame, et see kontseptsioon toimib," rääkisid muusikud.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".