Galerii: Trumpi valitsemise tähtpäev tõi tänavatele sada vabadussammast ({{commentsTotal}})

Täna möödub sada päeva USA presidendi Donald Trumpi ametissepühitsemisest. Rahvusvahelise inimõigusorganisatsiooni Amnesty International aktivistid võtsid selle puhul USA vabadussamba kuju.

Sada inimsammast kogunes tänasel päeval Londonisse, USA saatkonna ette.

"Kõigest saja päevaga on president Trump teinud kirjeldamatut kahju USA-s, kus inimõiguste eest seismise reputatsioon on kõike muud kui täiuslik. Kui vabadussammas millelegi viitab, siis sellele, et seista inimeste eest, kes on pidanud taluma sõdu ja tagakiusamist. On kahju, et president Trumpi valitsus hoolib nii vähe sellest, mida vabadussammas tähendab," rääkis organisatsiooni juht Kate Allen.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".