"Novembrit" hakatakse näitama USA kinodes ({{commentsTotal}})

"Novembrit" hakkab USA-s näitama levitaja Oscilloscope Laboratories. Film jõuab Põhja-Ameerikas kinodesse aasta lõpus.

Oscilloscope'i juht Dan Berger hindas eestlaste filmi üheks unikaalsemaks, mida ta näinud on. ""November" on üks unikaalsemaid ja imelisemaid filme üle pika aja. See on korraga ilus armastuslugu ja üle mõistuse äge folklugu. See film tekitab vaatajas vaimustust, küsimusi ja intriigi esimesest kaadrist viimaseni," kiitis Berger Hollywood Reporteri vahendusel.

Rainer Sarneti mängufilm esilinastub rahvusvaheliselt järgmisel esmaspäeval Tribeca filmifestivalil.

"November" võistleb Tribeca filmifestivalil programmis World Narrative Competition, mis on pühendatud maailmakino värske paremiku tutvustamisele ja kuhu valiti vaid kümme filmi. Kokku kandideeris Tribeca festivali programmis osalema 7800 projekti, millest 3362 olid mängufilmid.

"November" on fantaasiafilm, mis põhineb eesti mütoloogial. See on ainest saanud Andrus Kivirähki romaanist "Rehepapp". Tegevus toimub paganlikus Eesti külas, kus liiguvad ringi libahundid, katk ja vaimud. Külainimeste peamiseks mureks on, kuidas elada üle külm ja pime talv. Filmi peategelased on Rea Lest ja Jörgen Liik.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

elu
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

Tele/raadio
Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.Raadioteatri näitlejaauhinna ja Felix Moori nimelise tänuauhinna üle andmine.
ERR Raadioteater avas nutitelefonis kuuldesaali

Ilukirjanduse ja kunstilise sõna austajatele mõeldes on ERRi Raadioteatril valminud oma äpp. Sellest saab kuulata Eesti näitlejaid nii kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas.