Vikerraadio saatejuht intervjueeris stuudio akna taga kiikunud aknapesijat ({{commentsTotal}})

"Huvitaja" saatejuht Krista Taim tegi Vikerraadio otse-eetris üllatusintervjuu stuudio akna taga kiikunud aknapesijaga.

"Meil on eriline töö. Eesti on küll lame maa, aga siiski on olemas alpinistid, kellele meeldib ronida. Meiesuguste alpinistide jaoks on kõrghooaeg, kõik tahavad oma aknaid puhtaks saada ja ma saan aru, et ka raadiomaja tahab aknaid puhtaks saada," rääkis Jaanus Tramberg "Vikerhommikus", miks ta raadiomaja seitsmenda korruse akna taga kõlkus.

Aknapesija Jaanus tunnistas, et näeb oma tööl tihti vahvaid olukordi, kus inimesed ei tea, et neid akna tagant jälgitakse. "Üldjuhul ma hoiatan kliente ette, et nüüd tulevad tüübid ja kiiguvad teie akna taga, et ei oleks väga piinlikku olukorda, aga vahest ikka tuleb ette, et inimene ehmatab või karjatab," kirjeldas Jaanus.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.