Vikerraadio saatejuht intervjueeris stuudio akna taga kiikunud aknapesijat ({{commentsTotal}})

"Huvitaja" saatejuht Krista Taim tegi Vikerraadio otse-eetris üllatusintervjuu stuudio akna taga kiikunud aknapesijaga.

"Meil on eriline töö. Eesti on küll lame maa, aga siiski on olemas alpinistid, kellele meeldib ronida. Meiesuguste alpinistide jaoks on kõrghooaeg, kõik tahavad oma aknaid puhtaks saada ja ma saan aru, et ka raadiomaja tahab aknaid puhtaks saada," rääkis Jaanus Tramberg "Vikerhommikus", miks ta raadiomaja seitsmenda korruse akna taga kõlkus.

Aknapesija Jaanus tunnistas, et näeb oma tööl tihti vahvaid olukordi, kus inimesed ei tea, et neid akna tagant jälgitakse. "Üldjuhul ma hoiatan kliente ette, et nüüd tulevad tüübid ja kiiguvad teie akna taga, et ei oleks väga piinlikku olukorda, aga vahest ikka tuleb ette, et inimene ehmatab või karjatab," kirjeldas Jaanus.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.