Vikerraadio saatejuht intervjueeris stuudio akna taga kiikunud aknapesijat ({{commentsTotal}})

"Huvitaja" saatejuht Krista Taim tegi Vikerraadio otse-eetris üllatusintervjuu stuudio akna taga kiikunud aknapesijaga.

"Meil on eriline töö. Eesti on küll lame maa, aga siiski on olemas alpinistid, kellele meeldib ronida. Meiesuguste alpinistide jaoks on kõrghooaeg, kõik tahavad oma aknaid puhtaks saada ja ma saan aru, et ka raadiomaja tahab aknaid puhtaks saada," rääkis Jaanus Tramberg "Vikerhommikus", miks ta raadiomaja seitsmenda korruse akna taga kõlkus.

Aknapesija Jaanus tunnistas, et näeb oma tööl tihti vahvaid olukordi, kus inimesed ei tea, et neid akna tagant jälgitakse. "Üldjuhul ma hoiatan kliente ette, et nüüd tulevad tüübid ja kiiguvad teie akna taga, et ei oleks väga piinlikku olukorda, aga vahest ikka tuleb ette, et inimene ehmatab või karjatab," kirjeldas Jaanus.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.