Laura särab Eurovisiooni laval Kristina Viirpalu kleidis ({{commentsTotal}})

Eesti Laul 2017 finaal
Eesti Laul 2017 finaal Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR
{{1492068300000 | amCalendar}}

Maikuus Kiievis toimuval Eurovisioonil astub Laura Koit Toome kõrval lavale kleidis, mille autoriks on moekunstnik Kristina Viirpalu.

Viirpalu on Laurale varemgi esinemiskleite loonud, seekordne on moekunstniku sõnul talle üks keerulisemaid väljakutseid, kirjutab Kroonika.

"Laura küsis, kas ma teeksin talle kleidi ja andis mulle märksõnad: valge, pikk, vitaalne, efektne nii lähedalt kui ka kaugelt, olin nõus," kirjeldas Kristina Viirpalu.

Seejärel süvenes Viirpalu Eesti rahvariidemustri-tikanditesse, pani klassikalise ornamentika abstraheeritud võtmesse ja kleit läks kavandi järgi tikkimisse. "Mahulised tikandid voolavad Laura kehal nagu tattood," kirjeldas Kristina, "kleit on käsitsi tikitud, seda teeb kolm inimest kuu aega. Kleit saab olema mugav, glamuurne ja praktiline, triikrauda kaasa ja eralennukit transpordiks vaja ei lähe, sest selle võib ilusti käsipagasisse pakkida".

Laura ja Koit Toome astuvad Eurovisioonil üles teises poolfinaalis 11. mail.

#laura#verona#kiev#2017eurovisionsongcontest#kristinaviirpalucouture

A post shared by Kenneth (@kennethbrlin) on

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.